تلویزیونسریالسریال ایرانی

آیا حامد و یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش ازدواج کرده اند؟

سید امید صادقی؛ مجله اینترنتی کولاک:

داستان سریال لحظه گرگ و میش به جایی رسیده که حالا می توان بخشی از وقایع را با اطمینان بیشتری پیش بینی کرد.
مثلا در قسمت شب گذشته، سریال در صحنه ای کات می شود که یاسمن (المیرا دهقانی) کلید روی درب منزل حامد(پاشا رستمی) می اندازد و وارد خانه اش می شود و این بدان معناست که حامد و یاسمن با گذشت چند سال بهه هم رسیده و ازدواج کرده اند.

یاسمن + حامد+سریال+لحظه+گرگ و میش

تحلیل و بررسی قسمت ۴۱ سریال لحظه گرگ و میش

اما سروش همسر سابق یاسمن نیز در زندگی جدیدی که خودش آن را انتخاب کرد چندان حال و روز خوبی ندارد. سروش در قسمت شب گشته با یاسمن چشم در چشم شد و با نگاهی پرمعنا، ندامت و حسرت را به مخاطب تلویزیونی منتقل کرد. و به وضوح مشخص است که سروش با دیدن یاسمن به یاد زندگی خوب گذشته اش می افتد و پشیمانی و افسوس در چهره اش موج می زند. او پس از جدایی از یاسمن با کسی ازدواج کرده که هرگز نمی تواند آرامش و دلخوشی را به سروش منتقل کند و از این بابت می توان نوعی از افسردگی را در چهره او پیدا کرد.

بسیاری از مخاطبان سریال و کاربران آن نیز معتقدند که چنین داستان هایی در زندگی بسیاری از افراد اتفاق افتاده و خواهد افتاد. این گروه از کاربران اعتقاد دارند که تمام رویدادهای زندگی و سرنوشتی که برای انسانها رقم می خورد دست نوشته تقدیری است که همان روز اول برای هر کسی نوشته شده است. اما برخی نیز نظریه ای مخالف با این نظریه دارند و می گویند که تقدیر و سرنوشت هر کسی در دستان خودش است و اینکه ما تصور کنیم مسیر زندگی انسان تحت هر شرایطی از اول مشخص شده و تغییر رفتار او در طول زندگی هیچ تاثیری در سرنوشتش نخواهد داشت نظریه ای است که حتی می تواند به کفر منتهی شود و مغایر با بشارت ها و وعده های داده شده در کتب الهی است. این گروه معتقدند که بر اساس وعده خداوند و فراخواندن انسانها به کارهای نیک تنها گزینه ای که از اول در زندگی مشترک تمام انسانها وجود داشته گزینه جنگ بین “خیر و شر”است و این تحولی درونی است که ما قادر به دیدن آن نیستیم اما در طول زندگی همه ما این جدال نفسگیر از اول بوده و تا ابد خواهد بود و از بین :خیر و شر” هر کدام بتواند بر دیگری پیروز شود مسیر زندگی انسان کاملا تغییر می کند.

به هر حال در سریال لحظه گرگ و میش نیز داستان به شکلی پیش می رود که حالا کاربران به قضاوت نشسته اند و آنچه را از نتیجه رفتار و زندگی اشخاص حاضر در سریال می بینند قضاوت می کنند. البته چنین سریال هایی شاید برای آگاه شدن افکار عمومی و سوق دادن انسانها تاثیر مثبتی داشته باشد و موجب بیداری و هوشیاری عده ای از افراد شود.لذا ما نیز با دیدگاه عبرت آموزی این گونه نظر می دهیم که عاقبت زندگی هر انسانی می تواند نتیجه رفتارهای درست یا غلط او باشد. پس سعی کنیم خوب باشیم.خوب بودن برای داشتن یک زندگی ایده آل کافی است و این قبیل داستان ها نیز علاوه بر اینکه بخشی از اوقات فراغت ما را پر می کند اگر از جنبه عبرت آموزی بررسی شود نتایج مثبتی برای خانواده ها در پی خواهد داشت.

بیشتر بخواننید:

اسامی بازیگران سریال لحظه گرگ و میش و نقش هایشان + بیوگرافی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن