چهره هاسلبریتی ایرانی

عکس آیین جعفری پسر ریما رامین فر و امیر جعفری + بیوگرافی کامل

عکس آیین جعفری پسر ریما رامین فر و امیر جعفری همراه بیوگرافی کامل این دو بازیگر پرسابقه همچنین اطلاعات تکمیلی از فرزند امیر جعفری و رامین فر در این مطلب.  آیین جعفری پسر ریما رامین فر و امیر جعفری زوج محبوب هنری کشومان می باشد ، او متولد دهه هشتاد در شهر تهران است و عاشقانه پدر و مادرش را دوست می دارد.

آیین جعفری پسر ریما رامین فر و امیر جعفری
آیین جعفری پسر ریما رامین فر و امیر جعفری

آیین این روزها مشغول درس خواندن در یکی از مدارس تهران است و هنوز وارد عرصه بازیگری نشده است. مشخص نیست که آیا آیین، دوست دارد همچون پدر و مادرش در دنیای بازیگری فعال و در میان مردم مشهور باشد ، یا علاقه ای به این حرفه ندارد و تصمیم دارد سرنوشت زندگی اش را در مسیر دیگری رقم بزند .

رابطه ریما رامین فر با پسرش

ریما رامین فر بازیگر ایرانی است که بیشتر مردم او را بانقش هما همسر نقی در سریال پایتخت می شناسند . او و پسرش رابطه صمیمانه ای دارند و به گفته خودش روز هایی که سرکار می رود به آیین سخت می گذرد .

ریما رامین‌فر  متولد ۵ فروردین ۱۳۴۹ در تهران بازیگر و نویسنده ایرانی است. او دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می‌باشد. وی کار در تئاتر را در سال ۱۳۷۶ با نمایش «شب بخیر مادر» آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» پا به عرصه سینما نهاد. وی همسر امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون می‌باشد.

آقای بازیگر معروف پدر آیین جعفری

امیر جعفری (زادهٔ ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. امیر جعفری در شهریور ۱۳۵۳ در تهران به دنیا آمد. وی دارای لیسانس مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه است. جعفری بازیگری را در یک دوره دو ساله زیر نظر حمید سمندریان آموخت.

او تا به حال پنج بار از جشنواره تئاتر فجر برنده جایزه شده‌است. وی بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ و با بازی در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» آغاز کرد و با بازی در قارچ سمی ادامه داد. بازی او در مجموعه بدون شرح (مهدی مظلومی، ۱۳۸۰) اولین حضور او در تلویزیون بود. زوج او و فتحعلی اویسی در دو مجموعه بدون شرح و کمربندها را ببندیم (مهدی مظلومی، ۱۳۸۳) با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن