سریالسریال خارجی

خلاصه داستان قسمت آخر سریال مردگان متحرک (واکینگ دد) فصل ۱۰

خلاصه داستان قسمت آخر سریال مردگان متحرک (واکینگ دد) The Walking Dead فصل ۱۰ به همراه جزئیات این قسمت همچنین اطلاعات تکمیلی. پخش نیمه اول فصل دهم سریال مردگان متحرک محصول شبکه ای‌ام‌سی از اکتبر ۲۰۱۹ تا ۲۶ دسامبر ۲۰۱۹ ادامه داشت. پخش نیمه دوم این فصل از سریال نیز در ۳ فوریه ۲۰۲۰ آغاز شده و ادامه دارد. این، اولین فصل از سریال است که اندرو لینکولن، بازیگر نقش اول تمامی فصلهای پیشین در آن حضور ندارد. این فصل نیز شامل ۱۶ قسمت است.

داستان قسمت آخر سریال مردگان متحرک
داستان قسمت آخر سریال مردگان متحرک

می‌توان به جرات گفت فصل ۱۰ سریال The Walking Dead برای شبکه AMC و طرفداران، رضایت‌بخش بوده است و نظر منتقدین هم همین امر را نشان می‌دهد. همچنین میشون را نیز در این فصل برای همیشه از دست خواهیم داد؛ زیرا دانای گوریرا قرار است پروژه را ترک کند (البته او در کنار اندرو لینکلن در فیلم The Walking Dead حضور خواهد داشت)

در ابتدای این فصل سقوط یک ماهوارهٔ فضایی، باعث برهم ریختن اوضاع در میان جوامع می شود. مردم الکساندریا و هیلتاپ برای خاموش کردن آتش سوزی حاصل از این سقوط، به ناچار وارد قلمرو نجواکنندگان می‌شوند و به همین دلیل درگیریهای دو طرف وارد مرحلهٔ جدید می شود. در ادامه، نیگن از زندان الکساندریا می گریزد و تصمیم می گیرد به نجواکنندگان ملحق شود. بعدها مشخص میشود که نیگن با همراهی کرول به دنبال یک نقشۀ حساب شده برای کشتن آلفا، رهبر نجواکنندگان است…

اما جدیدترین خبر در همین خصوص این است که: قسمت پایانی(شانزدهم) فصل دهم سریال The Walking Dead به دلیل شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن مراحل پس از تولیدش پخش نخواهد شد. فصل دهم با پخش ۱۵ قسمت به پایان می‌رسد. قسمت پایانی فصل دهم به عنوان قسمت ویژه در اواخر سال جاری پخش می‌شود. همچنین پخش سریال The Walking Dead: World Beyond دومین اسپین آف از مجموعه مردگان متحرک به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

سریال مردگان متحرک را میتوان یکی از جذاب ترین اثار تولید شده در ژانر زامبی دانست . بزودی فصل نهم سریال مردگان متحرک پخش خواهد شد. برخی از مخاطبان این سریال گمانه زنی کرده اند که احتمالا در آخرین قسمت سریال مردگان متحرک نشان داده می شود که ریک هنوز در کما است و تمام این ماجرا ها در خیال ریک اتفاق افتاده بوده است.


برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۰ و سریال جدید خارجی مراجعه کنید

برچسب ها

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه

  1. همش چرته باو خود تهیه کنندش دقیقا برعکس این حرفارو میزنه
    درضمن دیگه واکینگ دد جذبه قبلا رو نداره شخصیت اصلی فیلم الان دریله که فیلمو تو فصل ده عالی گردوند اگه هم این فیلم قسمت های جدیدش بیاد فقط به عشق دریل میبینم

  2. 😐یا روح القدوس،بخدا دیوونه میشم اگه اخرش اینجوری تموم شه،همین این دوخط رو هم خوندم نفسم گرفت😐😐😐😐😐😐😐

    1. عرررررر اگه اینطوری تموم شه که نمیشه این همه استرس داشتیم این همه هیجان و ناراحتی اونطوری خیلی تو ذوق میزنه والا😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن