اجتماعیاخبار داغ

اولین ویدیو از علت انفجار مخزن گاز در پارچین (شرق تهران) + جزئیات

علت انفجار مخزن گاز در پارچین چه بود ؟ اولین تصاویر از دلیل انفجار و انتشار نور در شرق تهران به همراه ویدیو و جزئیاتهمچنین اطلاعات تکمیلی در این مطلب. به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز؛ بخش خبری سیما در گزارشی از علت انفجار در شرق تهران گفت. در این گزارش عنوان شده «انفجار» بامداد جمعه در آن رخ داده است. شاهدان عینی از مشاهده نور نارنجی‌رنگ عجیبی در آسمان شرق تهران خبر داده بودند.

معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره انفجار در منطقه پارچین گفت: این حادثه در منطقه‌ای عمومی و به دلیل نشت از مخزن گازی بوده و هیچ تلفات جانی هم نداشته است.

امیر سرتیپ دوم «داود عبدی» روز جمعه درباره حادثه شب گذشته در منطقه عمومی پارچین در جنوب شرقی تهران گفت: مخازن گاز در این منطقه به صورت دستی پر می‌شود و نشت گاز در یکی از مخازن باعث انفجارشده و دو مخزن کناری آن هم تحت تاثیر قرار گرفته که آتش‌سوزی بزرگی بوجود آمده است که توسط عوامل آتش نشانی و اطفا حریق، این آتش‌سوزی کنترل شده است.

سخنگوی وزارت دفاع با بیان این که هم اکنون منطقه عمومی پارچین و محل حادثه در وضعیت بسیار عادی قرار دارد، افزود: این مخازن در یک منطقه کوهستانی و فاقد حضور مردم قرار دارد، به همن دلیل این حادثه هیچ تلفاتی نداشته است.

به گزارش ایرنا، از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد جمعه فیلمی که به گفته منتشر کنندگان آن در فضای مجازی از شرق تهران ثبت شده و در آن نور عجیب نارنجی‌رنگ همراه با صدای مهیب آسمان را شبیه به غروب خورشید روشن کرده در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

علت انفجار مخزن گاز در پارچین
علت انفجار مخزن گاز در پارچین
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن