سریالسریال خارجی

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه + معرفی بازیگران و نقش ها

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه به همراه جزئیات سریال yasak elma همچنین ماجرای تمام قسمت های سریال سیب ممنوعه . سریال ترکی سیب ممنوعه مجموعه‌ای عاشقانه – درام است که نمایش بی نظیری از تمایلات، احساسات و دروغ‌ها را دارد. این درام عاشقانه برخلاف سایر سریال‌های معروف ترکیه‌ای سعی دارد روابط میان افرادی را نشان دهند که از طبقه‌های مختلف جامعه هستند.

سریال سیب ممنوعه یکی از طولانی ترین سریال های درام ترکی است. داستان ساده اما پر کشش این سریال باعث شده تا مخاطبان زیادی ماجراهای هر قسمت از آن را دنبال کنند. این سریال به چند زبان در چندین کشور ترجمه و دوبله شده است.

مخاطبان ایرانی نیز به شدت از «سیب ممنوعه» استقبال کرده و طرفدار آن هستند. ما در این مطلب شمای کلی از سریال، داستان و بازیگران آن به همراه داستان چند قسمت اخیر را در اختیار دوستداران آن قرار می دهیم.

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

معرفی بازیگران و نقش ها

تالات بولوت Talat Bulut در نقش Halit Argun 
شیوال سام Sevval Sam در نقش Ender Argun 
ادا اجه Eda Ece در نقش Yildiz Yilmaz 
شافاک پکدیریم Safak Pekdemir در نقش Zehra Argun
باریش آیتاچ Baris Aytac در نقش Caner Çelebi 
ایلبر اویگار Ilber Uygar Kaboglu در نقش Erim Argun 
مهمت پاموکچو Mehmet Pamukcu در نقش Sitki 
سرکان روتکای Serkan Rutkay Ayiköz در نقش Emir 
ویلدان وطنسور Vildan Vatansever
آیشگول چینار Aysegül Çinar در نقش Lila Argun
سودا ارگینچی Sevda Erginci در نقش Zeynep Yilmaz 
اونور تونا Onur Tuna در نقش Alihan Tasdemir 
نیاگون تورکسور Nilgün Türksever در نقش Zerrin Tasdemir 
احمت کایاکسن Ahmet Kayakesen در نقش Hakan 
باریش کیلیچ Baris Kilic در نقش Kaya Ekinci
نسرین جوادزادهNesrin Cavadzade در نقش Sahika

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

 

«سیب ممنوعه» یا yasak elma  محصول سال ۲۰۱۸ کشور ترکیه است و زندگی دو خواهر به نام های زینب و ییلدیز را به تصویر می کشد. زینب و ییلدیز ییلماز دو خواهر هستند که علاقه بسیاری به هم دارند اما رویا و آرزوهای آن در زندگی با هم خیلی متفاوت است. زینپ یک دختر زیبارو است که به شدت پایبند به ارزش‌های اخلاقی است که در یک شرکت به عنوان دستیار مدیر مشغول به کار است.

ییلدیز در رویاهایش آرزوی دارد زندگی متمولی داشته باشد. با هدف نزدیک شدن به افراد ثروتمند او به عنوان گارسون در یک رستوران معروف کار می‌کند.. او با یک مرد ثروتمند وارد یک رابطه شده است و هدفش این است که با آن مرد ازدواج کند تا از این زندگی و درآمد کم نجات پیدا کند. با این همه در نهایت متوجه می‌شود که دوست پسر او تمایلی برای ازدواج با او ندارد.

ییلدیز وقتی با یک شاهزاده به نام ایندر آرگون از طبقه بالای جامعه آشنا می‌شود از او یک پیشنهاد کاری دریافت می‌کند و زندگی او به طور کلی دستخوش تغییر می‌شود. ایندر تصمیم می‌گیرد برای خلاص شدن از دست شوهرش، هالیت آرگون از ییلدیز بهره ببرد و به همین خاطر یک پیشنهاد وسوسه انگیز به او می‌دهد که قطعا این پیشنهاد مسیر زندگی او را تغییر خواهد داد. ایندر آرگون به معنای واقعی کلمه یک سوسیالیست است و یک نمونه شفاف از زن‌ در جامعه است. ایندر یک زن زیباروی میان سال است که با یک تاجر قابل احترام به نام هالیت ازدواج کرده است. ایندر زن سوم هالیت است و یک خانه لاکچری بزرگ به همراه پسرش و دو دختر خوانده‌اش زندگی می‌کند. ایندر و هالیت جلوی مردم وانمود می کنند که زوج خوشبخت و خوشحالی هستند. اما واقعیت این نیست و آنها همدیگر را دوست ندارند. وقتی با هم تنها هستند به هم احترام نمی گذارند و دائما بحث و جدا می‌کنند.

ایندر می‌خواهد بدون آنکه موقعیت مالی و اجتماعی خود را در جامعه از دست بدهد از همسرش هالیت جدا شود. او می‌داند که همسرش خیلی زیرک و با برنامه است. هالیت پیش از ایندر دو بار ازدواج کرده بود و بی آنکه به دو همسر اولش نفقه یا مهریه‌ای بدهد آنها را طلاق داده بود. ایندر نمی‌خواهد به سرنوشت آن دو نفر دچار شود به همین دلیل یک نقش می‌کشد و ییلدیز را استخدام می‌کند.

پخش و تکرار سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

طبق نقشه ایندر، ییلدیز به عنوان هالیت در کنار او در شرکت مشغول به کار می‌شود. او تمام تلاش خود را می‌کند تا هالیت را ترغیب کند و با او وارد یک رابطه عاطفی شود. ییلدیز در مقابل یک مردم هوس باز؛ متاهل و تاجری میلیاردر به موفقیت رسیده است. او با باردار شدن از آن مرد، و با انرژی و سخت کوشی و تلاش خودش توانسته به آن نوع زندگی‌ای که همیشه رویایش را داشته برسد. او در حد اعتیاد، پول و قدرت را مورد پرستش قرار می‌دهد. همچنین ایندر همسرش را به خاطر خیانتی که کرده مورد سرزنش قرار می‌دهد و در دادگاه تقاضای مهریه‌ای سنگین می‌دهد.

درمقابل باید گفت هالیت یکی از ثروتمندترین مردان ترکیه است. او یک تاجر سخت کوش، خوب و قابل و احترام است. تنها مشکل او این است که در مقابل زنها سست می‌شود. او عمیقا به سمت خانم‌های زیبا و جوان تمایل نشان می‌دهد. او عادت دارد همیشه یک زن زیبارو و آراسته را کنار خود ببیند. وی عهد بسته است که هیچ پولی به زنانی که با او ازدواج کرده اند نمی دهد و حتی در گاوصندوق خود از جواهرات محافظت می کند. او نمی‌تواند بدون وجود علاقه زن‌ها در زندگی‌اش به حیات خود ادامه بدهد، او همیشه دلش می‌خواهد مورد توجه و علاقه خانم‌ها قرار بگیرد.

درحالیکه که تمام این اتفاقات در زندگی ییلماز در حال وقوع است، شرکتی که زینپ در آن مشغول به کار است توسط علیهان تاسمدیر خریداری شده است و آنها با هم همکار می‌شوند. علیهان یک تاجر کاملا زبر و زرنگ، جدی، پولدار و متکبر است. در روزهای اول زینپ و علیهان همانند سگ و گربه دائما با یکدیگر جنگ و نزاع داشتند. علیهان نوع رفتار زینپ را دوست دارد و به او احساس علاقه پیدا می‌کند. همان گونه که انتظار می‌رود تضاد میان علیهان و زینپ باعث ایجاد یک تعامل عاشقانه میان آن دو می‌شود. نکته‌ای که زینپ از آن بی اطلاع است این است که علیهان شریک تجاری هالیت آرگون و برادر همسر دوم او است. بنابراین تصمیم ییلدیز نه تنها روی زندگی خودش بلکه روی زندگی خواهرش زینپ هم تاثیر خواهد گذاشت….

زمان پخش سریال سیب ممنوعه

 

سریال ترکی سیب ممنوعه که سال ۲۰۱۸ در دو فصل ۴۷ قسمتی از شبکه فاکس ترکیه پخش شد و از ششم مهرماه از شبکه های فارسی زبان پخش شد. این سریال پر طرفدار هر شب ساعت ۲۳:۰۰ پخش و تکرارهای این سریال ساعت های ۱۹:۰۰، ۱۵:۰۰ و ۱۱:۰۰ است. «سیب ممنوعه» مجموعه‌ای عاشقانه – درام است که نمایش بی نظیری از تمایلات، احساسات و دروغ‌ها را دارد.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت آخر سریال سیب ممنوعه

 

در قسمت آخر سریال سیب ممنوعه ایندر با نقشه هایش کاری می کند که ییلدیز را زنی خائن جلوه دهد و اورا از چشم هالیت بیندازد و در این قضیه هم موفق می شود. هالیت تمام حساب های ییلدیز را مسدود می کند اجازه ورود او به منزل را نمی دهد و ییلدیز نیز که از ماجرا با خبر می شود مجبور می شود به خانه یکی از دوستان سابقش برود.

ایندر خوشحال از همه جا این خبر را به برادرش می دهد و بهانه دیدن پسرش به خانه هالیت می رود اما او اینبار با زنی دیگر روبرو می شود و او کسی نیست جز خواهر شریک هالیت به نام شاهیکا.

شاهیکا نیز نقشه های فروانی برای بدست آوردن ثروت هالیت دارد و با عشوه های خود جای خود را در قلب هالیت باز می کند. شاهیکا و ایندر کاملا با نیش و کنایه در مهمانی با هم صحبت می کنند. اینبار هالیت باز هم عاشق شده و جز شاهیکا کسی را نمی بیند.

ایندر در پی برکنار کردن شاهیکا بر می آید و در گذشته او کنکاش می کند. و می فهمد شاهیکا قاتل همسرش بوده و می خواهد از سلاح برای هالیت استفاده کند. اما خواهر همسر شاهیکا نیز همان روز سکته می کند و می میرد و نو باز هم نقشه های اندر نقش بر آب می شود.

هالیت با وجود اینکه متوجه می شود ییلدیز بی گناه بوده اما دیگر حاضر به زندگی با او نیست و طلاق نامه از سوی وکیلش آماده می شود و از هم جدا می شوند. اما این همه ماجرا نیست چرا که هالیت به بیچارگی و فقر دچار می شود اما ییلدیز به قدرت می رسد و…

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه -
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه –

برای مطالعه داستان کامل تمام قسمت های سریال ترکی سیب ممنوعه به صورت مجزا در هر قسمت به لینک زیر مراجعه کنید:

سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۳۰ سریال سیب ممنوعه

بعد از رفتن ییلدیز، هالیت و بچه ها در خانه جمع شده و اریم با خوشحالی خبر بورسیه شدندش را می دهد. آنها همگی خوشحال می شوند. آسمان خانم برای اینکه هالیت و بچه ها راحت باشند، به اتاقش رفته است اما هالیت او را صدا زده و میگوید که او نیز جزو خانواده است و باید پیش آنها باشد. در خانه کایا، بعد از آمدن کریم آنها دور هم جمع شده و اندر و شاهیکا با کنایه و غیر مستقیم مدام به یکدیگر طعنه می زنند. کمی بعد، ییلدیز به خانه کایا آمده و با دیدن کریم،شوکه می شود. شاهیکا وقتی می فهمد که ییلدیز و کریم از قبل یکدیگر را می شناختند، عصبی شده و حرصش میگیرد. ییلدیز اندر را کناری کشیده و با عصبانیت علت دعوت شدنش را می پرسد. اندر میگوید که قصد داشته شاهیکا را حرص بدهد، زیرا شاهیکا به کریم علاقه دارد. ییلدیز میگوید که بخاطر اینکه از شاهیکا بدش می آید، چیزی نمی‌گوید و با او همکاری میکند تا شاهیکا را حرص بدهند. سر میز شام، شاهیکا سعی دارد ییلدیز را تحقیر کند و مدام به او طعنه می زند، اما فایده ای ندارد و او متوجه می شود که کریم به ییلدیز توجه میکند و این باعث عصبی شدن شاهیکا می شود. در خانه، لیلا به هالیت می‌گوید که ییعیت بخاطر یک دعوا که بخاطر لیلا بوده، از کافه اخراج شده است و بابت این قضیه ناراحت است. هالیت وقتی ناراحتی لیلا را می بیند، پنهانی با متین تماس گرفته و از او میخواهد که صبح با مدیر کافه صحبت کند تا ییعیت را به کار برگرداند.

بعد از شام،هنگامی که ییلدیز میخواهد به خانه برگردد، کریم میگوید که او را به خانه می رساند. شاهیکا سعی دارد ییلدیز را با راننده اش بفرستد، اما کریم قبول نمیکند و همراه ییلدیز می رود. شاهیکا که حسابی حرصش گرفته، بعد از رفتن آنها تحمل کنایه های اندر را ندارد و به اتاقش می رود تا بخوابد. در ماشین، کریم به ییلدیز میگوید که متوجه شده بود که اندر او را به خاطر حرص دادن شاهیکا دعوت کرده بود. ییلدیز از زرنگی کریم متعجب می شود و سپس از بد بودن شاهیکا به کریم میگوید‌. هالیت در آشپزخانه نشسته و خوابش نمی برد. او منتظر ییلدیز است و وقتی که ماشین کریم مقابل خانه می آید، هالیت از پنجره به آمدن ییلدیز نگاه میکند. وقتی ییلدیز داخل می آید، از دیدن هالیت که بیدار است شوکه می شود. او به دروغ میگوید که با راننده اندر برگشته است. صبح، لیلا در کافه از برگشتن ییعیت خوشحال می شود. ییعیت میگوید که مدیر با او تماس گرفته و خودش او را دوباره برگردانده است. در شرکت جلسه ای برگزار می شود. کریم، از هالیت نیز میخواهد در جلسه شرکت کند تا از تجربیات او استفاده کنند.

شاهیکا عصبی شده و جلسه را تعطیل میکند و سپس در اتاقش به کریم میگوید که او اجازه ندارد بدون هماهنگی شاهیکا اقدامی بکند. کریم نیز میگوید که برای کارهایی که صلاح میداند از کسی دستور نمیگیرد و اگر شاهیکا او را اینگونه قبول ندارد، از شرکت می رود. شاهیکا که نمیخواهد کریم برود،ناچار است خواسته او را قبول کند. شاهیکا حاضر شده تا به خانه سابق هالیت برود و با معمار صحبت کند. او داخل خانه رفته و از دیدن ییلدیز متعجب می شود. ییلدیز میگوید که قصد خرید خانه را داشته و برای همین به آنجا آمده است. شاهیکا با کنایه میگوید که پول ییلدیز به خرید چنین خانه ای نمیرسد. ییلدیز میگوید که حرف او درست است و برای همین از کسی برای خرید آنجا کمک گرفته است. همان لحظه، هالیت از پله‌ها پایین آمده و شاهیکا از دیدن او شوکه می شود‌. هالیت به او میگوید که خانه را خریده است و سپس از او میخواهد که از خانه او بیرون برود. شاهیکا به شدت حرصش گرفته و هنوز در شوک است. در شرکت، کریم به مرت میگوید که همه چیز طبق نقشه پیش می رود و چون هیچکس نمی‌داند که سهام هالیت ارزشمند شده و او به زودی به شرکت برمیگردد، او اعتمادش را جلب کرده و مطمئن است که هالیت بعد از گرفتن سهامش، کریم را پیش خودش نگه می‌دارد، و کریم نیز آن موقع شروع به دزدی و خالی کردن سرمایه شرکت میکند.

داستان قسمت ۲۲۹ سریال سیب ممنوعه

در شرکت، هالیت به اتاق کریم می رود تا پرونده ای به او بدهد. کریم از او میخواهد که بنشیند ،و سپس با خوشرویی از او بخاطر داشتن تجربیاتش و مفید بودن برای مشورت در شرکت تعریف میکند. او سپس از هالیت میخواهد که یک بار قرار نهار گذاشته تا بیشتر با هم صحبت کنند. هالیت نیز قبول میکند. اندر پیش هالیت می رود و به او میگوید که موفق به گرفتن سهام از شاهیکا شده است ، و حالا از هالیت میخواهد که از این به بعد در کنار او در قسمت مدیریت کار کند، زیرا دستیاری برازنده او نیست . هالیت به اندر میگوید که از کار خود راضی است و از او میخواهد تا زمانی که میگوید، دست نگه دارد و به شاهیکا چیزی نگوید.

اندر نیز قبول میکند. او بعد از رفتن هالیت ،با خوشحالی از اینکه قرار است هالیت بعد از پس گرفتن سهامش او را کنار خودش نگه دارد، خوشحال است. در کافه دانشگاه، چند نفر از بچه های دانشگاه به عمد سعی در اذیت کردن لیلا دارند و وقتی او را به عنوان گارسون می بینند، مدام به او دستور داده و اذیتش میکنند. ییعیت وقتی این وضعیت را می بیند، جلو آمده و با آنها دعوا میکند‌‌. مدیر کافه، ییعیت را بخاطر دعوا و کتک کاری با مشتری از کافه اخراج میکند. لیلا از اینکه ییعیت بخاطر او اخراج شده است، خیلی ناراحت است اما ییعیت از او میخواهد که به چیزی فکر نکند و خودش را مقصر نداند. در مدرسه اریم، مدیر او را صدا زده و خبر میدهد که اریم بخاطر استعداد موسیقی اش، در کلاسهای موسیقی بورسیه شده است و میتواند شرکت کند. اریم به شدت خوشحال و هیجان زده می شود.

او وقتی از اتاق بیرون می آید، مدیر با متین تماس گرفته و میگوید که اریم تصور میکند بورسیه شده است و طبق گفته متین عمل کرده است. ییلدیز آکین را به خانه دعوت کرده و در مورد وضعیت زهرا به او می‌گوید، و از او میخواهد که به زهرا کمک کند تا بتواند مشروب خوردن را کنار بگذارد. آکین به اتاق زهرا رفته و با اصرار، او را بیرون می آورد تا با هم هوایی بخورند. در پارک، زهرا از جیب کتش بطری مشروب بیرون آورده و مشغول خوردن می شود. آکین متعجب شده و سعی دارد او را متقاعد کند تا دیگر نخورد. زهرا عصبی شده و با آکین بحث میکند. او در حین بحث، به سمت عقب می رود و داخل دریا می افتد. آنها به خانه برمی‌گردند و ییلدیز بخاطر اینکه آکین لباسهایش را به زهرا داده بود، از لباسهای هالیت به او میدهد. هالوک به اتاق شاهیکا می رود.

شاهیکا که قصد دارد سهام و همچنین خانه هالیت را یک جا بخرد، از هالوک میخواهد که برای تغییر دکوراسیون خانه، فردا معماری را به خانه هالیت بیاورد، زیرا فردا میخواهد نگاهی به خانه بیندازد. شب در خانه، اریم با ذوق گیتار جدیدش را که از طرف مدرسه برای کلاسهای بورسیه به او داده اند، به اندر نشان میدهد. اندر که میداند این کارها را هالیت بخاطر خوشحالی اریم کرده است، در دلش هالیت را بخاطر پدر خوب بودنش تحسین میکند‌. شب وقتی هالیت به خانه می آید، ییلدیز حاضر شده تا به خانه اندر برود. در خانه اندر و کایا، شاهیکا حسابی به خودش رسیده و لباس جذابی پوشیده است. اندر به عمد به او طعنه می زند،اما شاهیکا خودش را خونسرد و معمولی نشان میدهد. هالیت به اتاق زهرا می رود و به او میگوید که متوجه مشروب خوری دوباره او شده است. زهرا با ناراحتی میگوید از اینکه مثل لیلا و اریم، مفید نبوده و در زندگی اش به جایی نرسیده است، ناراحت است. هالیت او را دلداری داده و از او تعریف میکند. زهرا متاثر شده و قبول میکند که برای ترک به مرکز بازپروری برود.

سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۸ سریال سیب ممنوعه

در خانه، اندر از کایا در مورد مدیر جدید شرکت سوال میکند. کایا میگوید که شاهیکا در یک مهمانی با او آشنا شده و سپس با دیدن رزومه اش او را استخدام کرده. اندر متوجه می شود که شاهیکا از کریم خوشش آمده و استخدام او طبق مهارت کاری بهانه بوده است. او از کایا میخواهد که برای فردا شب، برای آشنایی با کریم او را دعوت کنند. کایا نیز قبول میکند. کمی بعد، شاهیکا پیش اندر می رود و در مورد تصمیمش برای گرفتن سهام شرکت سوال میکند. اندر به او میگوید که در ازای سکوتش، ده درصد از سهام شرکت را میخواهد.

شاهیکا از طمع اندر خنده اش می‌گیرد ،اما وقتی اندر به او میگوید که در غیر این صورت چهره واقعی اش را به کایا نشان میدهد، شاهیکا با ناراحتی و حرص مجبور می شود که پیشنهاد او را قبول کند. شب در خانه ییلدیز، هالیت با چمدان پشت در آمده و میگوید که لوله خانه صدقی ترکیده و او مجبور شده که یه آنجا بیاید. ییلدیز از هالیت استقبال میکند. ییلدیز و لیلا بخاطر وضعیت زهرا که دوباره مست کرده است، هول می شوند و نمی‌خواهند که هالیت متوجه شود . برای همین سریع به اتاق زهرا می روند و سعی دارند هر طور که شده او را سر حال بیاورند تا سر میز شام بیاورند ، زیرا هالیت سراغ او را میگیرد. در خانه کایا، اریم میگوید که دوست دارد هالیت را به خانه دعوت کند.

همه استقبال می‌کنند، اما شاهیکا میگوید که هالیت نخواهد آمد، زیرا او زیردست شاهیکا است و معذب خواهد شد که به خانه رییسش بیاید. اریم ناراحت شده و همه از دست شاهیکا عصبی می شوند. اریم شام نمی‌خورد و کایا و ییعیت برای اینکه حال او عوض شود، به همراه اریم سه تایی بیرون می روند. در نبود آنها، اندر در مورد مدیر جدید شرکت از شاهیکا سوال میکند و میگوید که همه در شرکت عاشق او شده اند. شاهیکا حرصش گرفته، ولی سعی دارد به روی خودش نیاورد و میگوید که به مدیر جدید اهمیتی نمی‌دهد. در خانه ییلدیز، کریم دم در می آید. ییلدیز از دیدن او شوکه می شود و سعی دارد که هالیت متوجه آمدن کریم نشود. او به بهانه همسایه بیرون آمده و دلیل آمدن کریم را می پرسد.

کریم میگوید که از اینکه ییلدیز مقابل شوهر سابقش تظاهر کرده که او را نمی شناسد، کنجکاو شده و میخواهد علتش را بداند. ییلدیز میگوید که منظوری نداشته و همینطوری این حرف را زده. سپس از اینکه کریم آدرس خانه او را پیدا کرده و به آنجا آمده است، عصبی شده و با او بحث میکند و او را به زور بیرون میفرستد. کایا به همراه ییعیت و اریم به خانه صدقی می روند اما صدقی میگوید که بخاطر ترکیدن لوله آب، هالیت به خانه ییلدیز رفته است. کایا از اینکه خانه را مرتب میبیند و صدقی نیز همچنان در خانه مانده، شک میکند و حس میکند که مشکلی در لوله خانه نبوده است. صبح، کایا در مورد این قضیه به اندر می گوید.

اندر حدس می زند که هالیت به این بهانه عمدا به خانه ییلدیز رفته، زیرا همچنان به او علاقه دارد و به زودی دوباره به او پیشنهاد ازدواج خواهد داد. در شرکت، شاهیکا کریم را به اتاقش صدا می زند و در مورد دعوت شدن برای شام به خانه شان به او خبر میدهد. شاهیکا سعی دارد با حرفها و رفتارهایش نظر کریم را به خودش جلب کند و مشخص است که به او علاقه دارد. اندر یه خانه ییلدیز می زود و او را به عمد برای شام به خانه شان دعوت میکند. او از آمدن کریم خبری نمی‌دهد.

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۷ سریال سیب ممنوعه

وقتی کریم از اتاق بیرون می رود، ییلدیز که از دیدن او در شرکت جا خورده است، در مورد او از هالیت سوال میکند. هالیت به او میگوید که کریم مدیر جدید شرکت است. شاهیکا با خوشحالی از اینکه موجب مرگ اندر شده، در حال بیرون آمدن از شرکت است که ناگهان اندر را داخل آسانسور می بیند. او به شدت شوکه می شود. اندر به او میگوید که همه چیز را به کایا خواهد گفت و کار او دیگر تمام است. شاهیکا میگوید که هیچ کاری نکرده است و متوجه حرفهای اندر نمی شود. اندر بی توجه به او رد می شود، اما شاهیکا که حسابی ترسیده، از اندر میخواهد که در اتاق او صحبت کنند. او ابتدا همچنان همه چیز را انکار میکند . ولی مشخص می شود که شب گذشته، وقتی جانر به خانه کایا آمده، داخل حیاط متوجه کسی شده که در حال دستکاری ماشین اندر است و این موضوع را پنهانی به اندر می گوید و چون اندر میداند که این نقشه شاهیکا بوده، جانر را مأمور کرده بود تا صبح ماشین آنها را تعقیب کند.

او خودش زودتر از تصادف پیاده شده بود و بعد از تصادف، جانر موتور سوار را تعقیب کرده و سپس با دادن پول از او اعتراف گرفته است که طبق دستور شاهیکا این کار را کرده است. اندر با جانر تماس تصویری میگیرد و جانر موتور سوار را به شاهیکا نشان میدهد. شاهیکا که بدجور خراب شده است، وقتی که اندر میگوید که همه چیز را به کایا خواهد گفت، به اندر پیشنهاد دادن پنج درصد از سهام شرکت را در ازای سکوت می دهد. اندر که انتظار چنین پیشنهادی ندارد، تصمیم می‌گیرد فکر کند و سپس به شاهیکا خبر بدهد. شاهیکا در اتاقش ، با هالوک بخاطر انتخاب کسی که آنها را لو داده و مورد اعتماد نبود، دعوا میکند و او و بقیه را به خاطر تکرار اشتباهاتشان تهدید به مرگ میکند. اندر تصمیم می‌گیرد در مورد قبول کردن سهام شاهیکا با هالیت مشورت کند تا به هالیت نزدیک شود و اعتماد او را برای آینده کسب کند. متین دم کافه دانشگاه لیلا رفته و از صاحب آنجا میخواهد که حقوق همه کارکنانش را به خاطر لیلا بیشتر کند تا او احساس رضایت داشته باشد و در کارش خوشحال باشد. در شرکت، کریم به همراه دوست و همکارش مرت، به اتاق شاهیکا می آید و مرت را به او معرفی میکند و میگوید که او با مرت کار میکند.

شاهیکا بعد از رفتن مرت، به کریم تذکر میدهد که فقط بخاطر اعتماد به او، مرت را به شرکت آورده، زیرا شناختی از کار و مهارتهای او ندارد و در صورت هر خطایی از طرف مرت را او باید پاسخگو باشد. اندر پیش هالیت می رود و ماجرای گرفتن سهام بخاطر مشکلات شخصی خودش و شاهیکا را به هالیت میگوید. هالیت به او میگوید که سهام پنج درصد ارزشی برای حق نظر در شرکت ندارد و او باید از شاهیکا ده درصد سهام بخواهد‌. شب، هالیت وسایلش را از خانه صدقی جمع کرده و از آنجا می رود . در شرکت، کریم که از صبح ذهنش درگیر علت رفتار ییلدیز مقابل هالیت و تظاهر به نشناختن او شده است، از مرت میخواهد که آدرس خانه ییلدیز را پیدا کند تا دم خانه او برود و با او صحبت کند.

 

سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۶ سریال سیب ممنوعه

در رستوران، ییلدیز پیش آن مرد نشسته اما آن مرد به قدری پر حرف است که ییلدیز از دست او کلافه می شود. کریم نیز روبروی ییلدیز ، کنار بار ایستاده و او را نگاه میکند. ییلدیز نهایتا مجبور می شود از کریم کمک بگیرد تا از دست آن مرد راحت شود. کریم سر میز آنها آمده و میگوید که ییلدیز دوست دختر سابق او بوده و او و ییلدیز در ظاهر با یکدیگر شروع به بحث میکنند.‌ آن مرد کلافه شده و از آنجا می رود. ییلدیز از کریم تشکر میکند و هنگام رفتن،کریم به بهانه ای شماره او را میگیرد. در خانه کایا، خانواده دور هم جمع شده و جانر نیز برای شام می آید. سر میز شام، همه متوجه می شوند که ییعیت بخاطر لیلا در کافه دانشکده کار میکند. اندر دلخور می شود اما ییعیت از کار خودش راضی است. هالیت بعد از شام به خانه صدقی برمی‌گردد. او وقتی می بیند که صدقی مشغول کار خانگی و جفت کردن جورابها است، پیش او نشسته و به او کمک میکند‌.

زهرا نیز پیش آکین رفته و دوباره مست میکند. او وقتی به خانه می اید، آسمان خانم از دیدن وضعیت او عصبی می شود و به همراه لیلا و آیسل سعی دارند او را سر حال کنند. صبح، ییلدیز پیش اندر می رود و اندر بابت اینکه او سر قرار، موجب اذیت آشنای آنها شده، از ییلدیز گله میکند اما ییلدیز می‌گوید که او به شدت پرحرف بود و فقط از زن سابق خودش حرف می زند. او سپس می گوید که کریم به کمک او آمده بود. اندر با شنیدن اسم کریم متعجب شده و به ییلدیز هشدار میدهد که مراقب باشد ، زیرا مشخص است که بین آنها چیزی قرار است اتفاق بیفتد، اما ییلدیز همچنان انکار میکند. بعد از رفتن ییلدیز، اندر حاضر می شود تا برای کار کایا بیرون برود. او سوار ماشین شده، اما ماشینش روشن نمی شود. همان لحظه ، شاهیکا با ون خود کنار اندر آمده و اصرار میکند که او را برساند. اندر ابتدا قبول نمیکند اما سپس راضی می شود. ییلدیز در خانه مدام حواسش به گوشی خود است و گویا منتظر است تا از کریم خبری بشود.

او سپس هالیت جان را حاضر میکند تا به شرکت پیش هالیت ببرد. در شرکت، ییلدیز به اتاقی رفته و منتظر آمدن هالیت است. اما وقتی در بار می شود، او کریم را می بیند و شوکه می شود. سپس هالیت نیز داخل آمده و با دیدن کریم ییلدیز را معرفی میکند و ییلدیز متوجه می شود که کریم، مدیر جدید شرکت شده است. او به روی خودش نمی آورد که کریم را از قبل می شناخته است. شاهیکا دم شرکت پیاده شده و راننده او اندر را برای رساندن به مقصدش می برد. در جاده، یک موتوری خودش را مدام به ماشین نزدیک می کند و باعث می شود که ماشین از جاده منحرف شده و چپ کند. هالوک در شرکت پیش شاهیکا آمده و خبر میدهد که عملیات انجام شده است. شاهیکا از اینکه دیگر از دست اندر خلاص شده است، خوشحال است.

 

سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۵ سریال سیب ممنوعه

اندر از جانر میخواهد که هالیت را تعقیب کند. وقتی هالیت از شرکت بیرون می آید، سوار تاکسی می شود. جانر نیز او را تعقیب میکند و میبیند که هالیت وسط راه پیاده شده و سوار ماشین متین می شود. او سریع به شرکت رفته و موضوع را به اندر میگوید و میگوید که گویا حق با او بوده است. اندر به سهام هالیت مشکوک شده و به دوستش زنگ می زند تا آمار وضعیت سهام هالیت در آفریقا را بفهمد. زهرا وقتی می فهمد که در خانه مشروب نیست، با آکین تماس گرفته و با او قرار میگذارد تا بیرون بروند. او از آکین میخواهد که برایش مشروب بخرد. آنها در محله ای پایین شهر نشسته و زهرا مشغول مشروب خوردن از شرایط جدید زندگی اش می نالد. هالیت که متوجه پاکت پول داخل جیبش شده و میداند که کار اریم است، با او قرار میگذارد و سپس پول را به او پس میدهد. اریم ابتدا انکار میکند، اما سپس میگوید که قصد داشته او نیز در کمک به وضعیتشان نقشی داشته باشد. هالیت او را بغل کرده و از او تشکر می‌کند، اما بابت فروش گیتار او را سرزنش میکند.

همان لحظه، برای آنها از طرف لیلا پیام می آید که به خاطر گرقتن اولین حقوقش میخواهد برای شام خانواده را بیرون ببرد. هالیت و اریم خوشحال می شوند. در شرکت، اندر وقتی متوجه می شود که سهام هالیت ارزشمند شده و او در واقع پولدار است و به خاطر انتقام از شاهیکا نقش بازی میکند، تصمیم می‌گیرد که خودش را به هالیت نزدیک کند تا از این طریق برای خودش پیش هالیت جایی باز کند، تا هنگامی که هالیت سهام را پس می‌گیرد ، اندر را پیش خودش نگه دارد. برای همین به خانه صدقی پیش هالیت می رود و از در مهربانی با او برخورد کرده و میگوید که برای کمک میتواند روی او حساب کند، اما هالیت که از دست اندر بخاطر تحقیرهای اخیرش عصبی است ، تو را تحویل نمیگیرد. ییلدیز برای شب آماده شده تا سر قرار برود و زهرا و لیلا نیز برای قرار شام خانوادگی بیرون می روند. در خانه کایا، اندر از کایا میخواهد که بیرون بروند اما کایا میگوید که شب باید زود بخوابد، زیرا برگه هایی را باید برای کار به جایی برساند.

اندر به او میگوید که خودش این کار را برای او میکند. شاهیکا این حرف را می شنود و سپس با کسی تماس میگیرد و قراری مخفیانه میگذارد. هالیت به همراه بچه ها به رستورانی متوسط رفته و دونر می‌خورند. زهرا مدام غر می زند و لیلا به او میگوید پولش به همینجا می رسد. هالیت از زهرا می‌خواهد که به جای ایراد گرفتن، خودش نیز دنبال کار باشد، اما زهرا عصبی می شود و با هالیت بحث میکند. کریم زودتر از ییلدیز به رستوران می رود و وقتی متوجه می شود او با چه کسی قرار دارد، پیش آن مرد می رود و سر صحبت را باز میکند. وقتی ییلدیز می رسد ، از دیدن کریم در کنار آن مرد متعجب می شود.

 

قسمت 224 سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۴ سریال سیب ممنوعه

اریم با ناراحتی از حرفهای شاهیکا میز شام را ترک کرده و به اتاقش می رود. کایا، از شاهیکا میخواهد که پیش اریم برود و از او معذرت خواهی کند. اندر از رفتارهای عمدی شاهیکا عصبی می شود. در خانه صدقی، زن همسایه که از هالیت خوشش آمده، دوباره به آنجا می آید و برای هالیت غذا می آورد. صدقی از رفتارهای همسایه اش شرمنده است و هالیت نیز او را تحمل می‌کند. در خانه کایا، وقتی که اندر و ییلدیز تنها می شوند، ییلدیز در مورد کریم و اینکه به او پیشنهاد شام داده است، تعریف میکند. اندر وقتی می فهمد که او پسر خوش‌تیپی است، حس میکند که ییلدیز از او خوشش آمده، ولی ییلدیز انکار میکند. صبح در خانه، لیلا به ییلدیز میگوید که زهرا دوباره شروع به مشروب خوری کرده است و مدام مست میکند. ییلدیز کلافه شده و میگوید که بهتر است هالیت این ماجرا را نفهمد. او از مادرش بخاطر پنهان کردن این قضیه گله میکند و سپس همگی ، همه مشروبها را از خانه جمع می‌کنند و ییلدیز میسپارد که مراقب زهرا باشند. اریم بخاطر اینکه برای پدرش کاری کرده باشد، تصمیم می‌گیرد که گیتار گرانقیمتش را که خیلی به آن علاقه دارد، بفروشد. او سپس قبل از مدرسه، به خانه صدقی می رود تا به بهانه سر زدن به هالیت ، پنهانی پاکت پول فروش گیتارش را در جیب کت هالیت بگذارد. اندر و ییلدیز به کافه می روند.

اندر به ییلدیز میگوید که برای آشنایی او با یکی از دوستان کایا که مرد خوبی است، میخواهد قراری ترتیب دهد. ییلدیز ابتدا قبول نمیکند ، اما سپس به اصرار اندر برای یک قرار شام راضی می شود. هالیت برای کار به عنوان منشی شاهیکا، به شرکت می رود. همه پشت سر او بابت این قضیه غیبت میکنند. اندر از جانر میخواهد که به دانشگاه ییعیت برود تا گواهینامه اش را که جا مانده به او بدهد. وقتی که جانر به کافه دانشگاه رفته و از لیلا سراغ ییعیت را میگیرد، متوجه می شود که ییعیت آنجا مشغول کار است و متعجب می شود. ییعیت به او میگوید که برای اینکه لیلی بخاطر کارش معذب نشود وارد این کار شده و از جانر میخواهد که به کسی چیزی نگوید. در شرکت ،وقتی که اندر در اتاق شاهیکا است، شاهیکا به عمد از هالیت میخواهد به اتاق بیاید و به عنوان منشی خودش یه تو دستور داده تا او را مقابل اندر تحقیر کند. اندر از این وضعیت عصبی شده و بعد از رفتن هالیت، با حرص به شاهیکا میگوید :«تو واقعا مریضی شاهیکا. مریض» او سپس پیش هالیت می رود و با عصبانیت از او میپرسد که چرا این وضعیت را تحمل میکند.هالست یه لو میگوید که کار دیگری پیدا نکرده ، و از او میخواهد که دخالت نکند.

اندر به اتاقش آمده و به جانر میگوید که این مطیع بودن هالیت به شدت مشکوک است و هر طور شده باید بفهمد که ماجرا چیست. ییلدیز در شرکت ماجرای قرار با کسی که اندر تدارک دیده را به امیر میگوید. بولنت که پشت سر آنهاست، محل قرار او را می شنود. کمی بعد وقتی او با کریم تلفنی صحبت میکند و کریم دوباره پیگیر شماره ییلدیز می شود، بولنت می‌گوید که نمی‌تواند شماره او را بدهد، اما در مورد آدرس قرار شب به او میگوید.

 

سریال ترکی سیب ممنوعه
سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۳ سریال سیب ممنوعه

هالیت به متین می‌گوید که فعلا نمیخواهد هیچکس از پولدار بودن او مطلع شود، زیرا میخواهد از این طریق به دشمنش یعنی شاهیکا ضربه بزند و حالا بهترین فرصت است. متین به او میگوید که بچه ها بعد از فهمیدن این قضیه ناراحت خواهند شد، اما هالیت میگوید که این به نفع آنهاست و برای بچه ها نیز فکری خواهد کرد. در اتاق آقا بولنت، پسری که سر میز او نشسته است، وقتی ییلدیز را میبیند از او میخواهد که برایش قهوه بیاورد. ییلدیز از گستاخی او حرصش گرفته‌ و وقتی می فهمد که او دوست آقا بولنت است و سمتی در شرکت ندارد، از او میخواهد که عذرخواهی کند، اما آن پسر به او اهمیتی نمی‌دهد. ییلدیز با حرص بیرون می رود. در اتاق ییلدیز، امیر به او توضیح میدهد که عاشق یکی از کارکنان جدید شرکت شده و به دروغ به او گفته است که خودش رییس این بخش است. ییلدیز کلافه می شود و از او میخواهد که ماجرا را درست کند،زیرا با دروغ چیزی پیش نمی رود. هالیت به شرکت می رود و در حالی که خودش را نادم و سر به زیر نشان میدهد، پیش شاهیکا رفته و به او میگوید که پیشنهادش برای کار را قبول میکند. شاهیکا در عین اینکه شوکه می شود، از اینکه قصد دارد هالیت را اذیت کند و او را سر افکنده کرده است، خوشحال می شود.

او به هالیت میگوید که از فردا به عنوان دستیار او مشغول به کار شود و میتواند در اتاق سابق لیلی مستقر شود. ییلدیز دوباره در راهرو شرکت، آن پسر را میبیند و با او رو به رو می شود، و دوباره با او بحث میکند. آن پسر، ییلدیز را برای شام دعوت میکند . ییلدیز بیشتر عصبی شده و به اتاق آقا بولنت می رود و در مورد پسر ، که متوجه می شود نام او کریم است ، به او شکایت میکند. بولنت میگوید که او دوستش است و کمی شیطنت دارد و خودش با او صحبت خواهد کرد . سپس با کریم تماس میگیرد و او را سرزنش میکند. کریم به بولنت می‌گوید که شماره ییلدیز را بدهد تا از او معذرت خواهی کند، اما ییلدیز قبول نمیکند. کمی بعد اندر با ییلدیز تماس گرفته و او را برای شام به خانه شان دعوت میکند. ییلدیز ابتدا بخاطر بودن شاهیکا نمیخواهد قبول کند اما اندر او را قانع میکند که دیدن صمیمیت آنها برای شاهیکا به نفعشان است. در خانه،زهرا که اصلا طاقت وضعیت زندگی جدید را ندارد، عصبی است. آسمان خانم برای خرید بیرون رفته و هالیت جان را یه زهرا می سپارد. زهرا بعد از رفتن آسمان خانم داغ شیشه مشروب رفته و شروع به نوشیدن می کند. مدتی بعد وقتی آسمان خانم به خانه می آید و میبیند که زهرا خوابیدن و بچه گریه می‌کند ، کلافه شده و وقتی می فهمد که زهرا مشروب خورده بود، با او دعوا میکند‌. زهرا از آسمان خانم میخواهد که موضوع را به ییلدیز نگوید. لیلا این مکالمه را می شنود. ییلدیز به خانه کایا رفته و شاهیکا سر میز شام به عمد به همه اعلام میکند که هالیت دستیار او شده است. همه شوکه می شوند و اریم ناراحت شده و از سر میز بلند می شود.

 

قسمت 222 سریال سیب ممنوعه
قسمت ۲۲۲ سریال سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۲ سریال سیب ممنوعه

وقتی که لیلا برای کار در کافه میره متوجه میشه که ییعیت هم توی اشپزخونه کافه مشغول به کار شده و ظرفشویی میکنه. اون متعجب میشه و از این که میدونه ییعیت بخاطر اون چنین کاری کرده حرسش میگیره و باز هم باهاش بحث میکنه اما ییعیت اهمیتی نمیده و میگه که بخاطر خودش شروع به کار کرده.
صبح شاهیکا برای دیدن هالیت به خونه صدقی میره. زنهای همسایه وقتی اونو میبینن از این که زنهای خوشتیپ با هالیت رفت و آمد دارن تعجب میکنن. هالیت از دیدن شاهیکا عصبانی میشه و علت اومدن اونو نمیفهمه. شاهیکا شروع به طعنه زدن و تحقیر هالیت میکنه و به اون پیشنهاد کار در شرکت به عنوان دستیارش رو میده. هالیت میگه که تحت هیچ شرایطی با اون کار نخواهد کرد. ییلدیز بخاطر اولین روز کاری لیلا به کافه میره و هدیه ای برای اون میبره. اون وقتی میفهمه ییعیت هم اونجا مشغول به کار شده به لیلا میگه که مشخصه که ییعیت چقدر اونو دوست داره. زهرا توی کتابفروشی مشغول به کار شده اما به چیزی وارد نیست. کمی بعد اون دوستانش رو میبینه که برای خرید اومدن و سریع هول میشه و وانمود میکنه که روز امضای کتابشه وبرای همین به اونجا اومده. اون بیتوجه به مشتری ها روی مبل مینشینه و وقتی صاحب کتابخونه از اون میخواهد که به کارش برسه چیزی به روش نمیاره.

صاحب کتاب فروشی عصبانی میشه و زهرا رو اخراج میکنه. زهرا جلوی دوستاش هم خجالت زده میشه و با ناراحتی بیرون میاد. ییلدیز دم در اونو میبینه و میگه که برای سر زدن اومده. زهرا از این که ابروش پیش دوستاش رفته گلایه میکنه اما ییلدیز سعی داره اونو قانع کنه که کار کردن ابروریزی محسوب نمیشه. شاهیکا از کایا میخواهد که حالا بجای نادر وکیل کارهای اون در شرکت باشه. اون بعد به شرکت میره تا با اندر صحبت کنه. وقتی که اندر رو توی اتاق جلسات میبینه اول بهش کنایه میزنه اما بعد از اومدن کایا متوجه میشه که کایا اونو به عنوان دستیار خودش به شرکت آورده. شاهیکا بشدت عصبانی میشه و سر این موضوع با کایا بحث میکنه. اما کایا به اون میگه تنها در صورتی وکیل اون خواهد بود که اندر هم در شرکت بمونه و امکارش باشه. شاهیکا به اجبار و با منت قبول میکنه. هالیت به همراه صدقی به سوپرمارکت میره و بعد از صحبت با صاحب اونجا به عنوان حساردار توی اتای کوچیک و بهم ریخته ای مشغول به کار میشه. توی شرکت امیر و جانر درحال وقت گذرونی هستند که یه دختر به اتاق میاد و برگه هایی برای اونها میاره. امیر بادیدن اون دختر در یک نگاه عاشقش میشه.

متین وکیل هالیت باهاش تماس میگیره و میگه که کار مهمی باهاش داره. اون ادرس سوپرمارکت رو میگیره و به اونجا میره و با دیدن هالیت با خوشحالی بهش خبر میده که سهام شرکتشون توی افریقا ده برابر شده و اون دوباره پولدار شده. هالیت شکه و خوشحال میشه اما به متین میگه فعلا نمیخواهد کسی از این ماجرا باخبر بشه و به همین سبک زندگیش ادامه میده. ییلدیز توی شرکت به اتاق مدیر میره تا برگه هایی رو به اون تحویل بده.پسری بجای مدیر پشت میز نشسته و ییلدیز با دیدن اون متعجب و کنجکاو میشه.

 

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۲۱ سریال سیب ممنوعه

شب در خانه، اندر ماجرای بیرون شدنش توسط شاهیکا را تعریف میکند و خیلی از این بابت عصبی است. او میگوید که باید بتواند سهام دیگر شرکت را از بانک بگیرد، تا آن نیز دست شاهیکا نیفتد. کایا از او میخواهد که دنبال کار دیگری برود، اما اندر میگوید که تمام زحماتش را در این شرکت کشیده و میخواهد همانجا کار کند. کایا از دست رابطه شاهیکا و اندر کلافه است و نمیداند باید چه کند. در خانه هالیت، بچه ها همگی جمع شده اند و کمی بعد هالیت نیز می آید. آنها سر میز می نشینند و بعد از دور هم بودن و عکس گرفتن, هنگام شام ، زهرا و لیلا به هالیت خبر میدهند که از فردا قرار است سر کار بروند. هالیت در دل خود ناراحت می شود اما چیزی نمی‌گوید. ییلدیز برای اینکه ماجرا را طبیعی نشان دهد، از لیلا و زهرا حمایت کرده و آنها را تشویق میکند. در خانه کایا، وقتی که شاهیکا سر میز شام می آید، دوباره شروع به کنایه زدن به اندر میکند و آنها با یکدیگر بحث میکنند. کایا وقتی نمی‌تواند شاهیکا را ساکت کند، عصبی شده و به همراه ییعیت از خانه بیرون می رود تا آنها را تنها بگذارد. اندر نیز از حرص به اتاقش می رود. شاهیکا به تنهایی سر میز نشسته و با خونسردی مشغول خوردن شام می شود. در خانه ییلدیز، او هالیت جان را به اتاق می برد تا بخواباند.

هالیت نیز به اتاق می رود و بخاطر اینکه ییلدیز از او حمایت کرده و مانند دیگران او را ترک نکرده است، از او تشکر کرده و بخاطر تمام بدی هایی که به او کرده بود، از او معذرت خواهی میکند. ییلدیز متاثر شده و برای اینکه هالیت را ناراحت نبیند، میگوید که او را بخشیده است. آنها متوجه میشوند که هالیت جان تب کرده است و برای همین او را به بیمارستان می برند. کایا و ییعیت تصمیم میگیرند برای اینکه رابطه اندر و شاهیکا را بهتر کنند‌، جلوی آنها فیلم بازی کنند. آنها وقتی به خانه می آیند، کایا خودش را به دل درد می زند .اندر و شاهیکا بر سر اینکه برای درمان او چه چیزی درست کنند و به او بدهند، با یکدیگر بحث میکنند. کایا و ییعیت می فهمند که این نقشه روی آنها جواب نداده و عوض اینکه با یکدیگر متحد شوند، بدتر شده اند. در بیمارستان، بعد از معاینه هالیت جان، هنگامی که هالیت برای پرداخت هزینه درمان به پذیرش می رود، کارت‌های بانکی او هیچکدام موجودی کافی ندارند. دونفر وقتی هالیت را می بینند، پنهانی‌ از این صحنه فیلم میگیرند تا خبر را پخش کنند. وقتی ییلدیز متوجه می شود که هالیت پول کافه برای پرداخت ندارد، خودش به پذیرش رفته و هالیت را بالای سر هالیت جان می فرستد و سپس پول را می پردازد.

صبح، عکس و فیلم شب گذشته هالیت در روزنامه ها پخش می شود. ییلدیز از این قضیه ناراحت می شود و نگران حال هالیت است. مادر ییلدیز از اینکه ییلدیز بیش از اندازه به هالیت اهمیت میدهد مدام او را سرزنش میکند. هالیت در خانه، ای شنیدن خبر عصبی می شود. صدقی سعی دارد او را آرام کند. سپس به هالیت میگوید که برای کار در انبار یک سوپر مارکت قرار است شروع به کار کند،و در مورد هالیت نیز به آنها گفته است و هالیت می تواند برای کارهای حسابداری سوپرمارکت یه آنجا برود. هالیت که میداند در کارهای ساخت و ساز برای او کاری پیدا نمی شود، ناچار قبول میکند.

داستان قسمت ۲۲۰ سریال سیب ممنوعه

قسمت ۲۲۰ سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت ۲۲۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۹ سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۲۱۹ سریال ترکی سیب ممنوعه
خلاصه داستان قسمت ۲۱۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۸ سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۲۱۸ سریال ترکی سیب ممنوعه
خلاصه داستان قسمت ۲۱۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۷ سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۲۱۷ سریال ترکی سیب ممنوعه
خلاصه داستان قسمت ۲۱۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۶ سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۲۱۶ سریال ترکی سیب ممنوعه
خلاصه داستان قسمت ۲۱۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۵ سریال سیب ممنوعه

قسمت ۲۱۵ سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت ۲۱۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۴ سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۴۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۳ سریال سیب ممنوعه

سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۲ سریال سیب ممنوعه

سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۱ سریال سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۱۰ سریال سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۰۹ سریال سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۰۸ سریال سیب ممنوعه

سریال سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۰۷ سریال سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۰۶ سریال سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۰۵ سریال سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۰۴ سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۶۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۲۰۳ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۲۰۲ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۲۰۱ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۲۰۰ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۹۹ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۹۸ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۹۷ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۹۶ سریال سیب ممنوعه

 

سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت ۱۹۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۹۵ سریال سیب ممنوعه

 

 

داستان قسمت ۱۹۴ سریال سیب ممنوعه

 

 

داستان قسمت ۱۹۳ سریال سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۹۲ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۹۱ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۹۰ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۹ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۸ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۷ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۶ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۵ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۴ سریال سیب ممنوعه

 

 

داستان قسمت ۱۸۳ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۲ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۱ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۸۰ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۷۹ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۷۸ سریال سیب ممنوعه

 

قسمت ۱۷۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۷۷ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۷۶ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۷۵ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۷۴ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۷۳ سریال سیب ممنوعه

 

داستان قسمت ۱۷۲ سریال سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۷۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۷۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۳ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۶۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

سریال ترکی سیب ممنوعه
سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۳ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۵۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۴۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

 شاهیکا به ییعیت میگوید که اریم فردا به دیدن اندر خواهد رفت و از او میخواهد که پیش اریم باشد. ییعیت نیز به شاهیکا میگوید که حرفهای زهرا و ییلدیز را در مورد پول گرفتن زهرا از آرایشگاه شنیده است. صبح در خانه، اندر و جانر سر میز صبحانه هستند. اندر برای رفتن پیش اریم هیجان زده است و به این فکر میکند که چطور او را برای بردن به آزمایشگاه راضی کند. جانر یاد لیلا افتاده و ماجرای خواهر جدیدشان را برای اندر تعریف میکند.
اندر متعجب شده و حوصله دردسر جدید را ندارد. او به این داستان شک کرده و از جانر میخواهد که اطلاعات او را چک کند تا ببیند واقعا مشخصات او درست است یا نه. صبح هنگامی که ییعیت و اریم میخواهند بروند، ییعیت به شاهیکا میگوید که طبق خواسته او، دوز داروی اریم را بیشتر کرده است‌. ییعیت هنگام رفتن به لیلا میگوید که بعد از ملاقات با اندر قرار است به سینما بروند. لیلا نیز تصمیم می‌گیرد با آنها برود.
آقا صدقی اندر را به قبرستان می برد. اندر از اینکه اریم با او آنجا قرار گذاشته متعجب است. اریم قبر را به اندر نشان داده و میگوید که مادر واقعی او مرده است و اندر را قبول ندارد.‌اندر سعی دارد او را آرام کند، اما اریم به شدت عصبی است و دادو بیداد میکند. ییعیت او را سوار ماشین کرده و می برد. اندر با ناراحتی با جانر تماس گرفته و میگوید نقشه دوم را باید اجرا کنند. جانر به امیر میگوید که همراه دوستش که آزمایش میگیرد به خانه هالیت بروند. ییعیت و اریم به همراه لیلا به سینما می روند. دختری به عنوان دوست دختر ییعیت دوباره همراه آنها می آید تا حسادت لیلا را برانگیزد.
آنها سپس به خانه می روند. امیر با ییلدیز برای آمدن به خانه هماهنگ میکند. ییلدیز به اتاق اریم رفته و او را متقاعد میکند که برای سلامتی اش نیاز است از او آزمایش خون بگیرند. هالیت و شاهیکا در حال برگشتن به خانه هستند. شاهیکا به عمد در ماشین به هالیت میگوید که به آرایشگاه رفته بود و متوجه شده است که زهرا از حساب او پول برمیدارد . هالیت به شدت عصبانی می شود.
امیر به همراه بوراک، کسی که قرار است از اریم خون بگیرد به خانه می آیند. بوراک به بهانه دست‌شویی رفتن داخل آمده و ییلدیز او را به اتاق اریم می برد. همان لحظه هالیت با عصبانیت به خانه آمده و با زهرا دعوا میکند. زهرا میگوید که این راهکار را ییلدیز به او یاد داده است. هالیت ییلدیز را صدا می زند و همان لحظه او وارد اتاق اریم می شود و ییلدیز را به همراه بوراک که از اریم خون گرفته است میبیند، و به شدت عصبانی می شود.
شاهیکا با دیدن این صحنه شوکه شده و سریع میگوید که ییلدیز حتما اریم را مسموم کرده است و از هالیت میخواهد آن نمونه خون را برای آزمایش بفرستد. ییلدیز میگوید که او بخاطر ثابت کردن اینکه شاهیکا سر اریم بلایی می آورد قصد خون گرفتن داشته است. او از اینکه شاهیکا تا این حد شیطان صفت است به ستوه آمده است. جانر وقتی می‌فهمد نقشه خراب شده است ماجرا را به اندر میگوید.
اندر نگران است تا هالیت ییلدیز را از خانه بیرون نکند، برای همین دنبال راه حلی میگردد. هالیت به شدت ییلدیز را دعوا کرده و او را از خانه بیرون میکند. ییلدیز دم در هنگامی که کنار خیابان ایستاده است، ماشینی به سمت او آمده و به او برخورد میکند و سریع می رود. ییلدیز روی زمین پرت می شود. آیسل سریع هالیت را صدا زده و او را داخل می بزند و دکتر برای معاینه او می آید.

داستان قسمت ۱۴۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

همگی شوکه شده و میهمانان پراکنده می شوند‌‌. مامورها شاهیکا را دستگیر کرده و می برند. هالیت میگوید که به او اعتماد دارد و میداند کار او نیست. اریم از دیدن مادرش به شدت شوکه شده و می ترسد. اندر جلو رفته و او را بغل میکند. اریم با یادآوری اینکه تمام این مدت مادرش زنده بوده اما به او نگفته است، عصبانی شده و دادو بیداد میکند. اندر از او فاصله می‌گیرد تا آرام شود.
هالیت از ییعیت نیز میخواهد که همراهش به کلانتری برود. بعد از بازجویی از شاهیکا، ییعیت هراسان پیش او آمده و میگوید :«کارمون تمومه. من میرم همه چیز رو تعریف می‌کنم‌». شاهیکا جلوی او را میگیرد و از او میخواهد که ساکت باشد. معلوم می شود که شب حادثه، ییعیت در حیاط، ناگهان پشت سر اندر آمده و به او میگوید :«من پسر تو هستم که سالها ازش دور بودی.» و سپس با مجسمه ای به سر او زده و اندر داخل دریا می افتد.
اندر در مقابل سوالهای پلیس میگوید که شاهیکا روز حادثه او را تهدید کرده بود و از قبل خصومت داشته اند و مطمئن است که کار اوست.او میگوید که بعد از حادثه مدتی فلج بوده و حافظه اش را از دست داده بود، اما مطمئن است که یک زن به او حمله کرد. کایا به کلانتری آمده و با ارایه فیلمهای روز حادثه، ثابت میکند که شاهیکا در آن تاریخ در خانه بوده است‌‌.
هالیت وقتی اندر را میبیند با او بحث میکند و میگوید که حق دیدن اریم را ندارد. اندر با حرص میگوید که برای دیدن پسرش احتیاج به اجازه او ندارد.
در خانه ییلدیز به اتاق اریم رفته و سعی دارد او را متقاعد کند که با او دشمنی ندارد و به او نیز ثابت شده است که مقصر قتل مادرش نبوده است. ییلدیز از حالتهای اریم مطمئن است که شاهیکا به او دارویی میدهد. او در داروهای اریم دنبال چیز مشکوکی میگردد. همان موقع ییعیت که زودتر به خانه آمده وارد اتاق می شود. ییلدیز میگوید که در حال جمع کردن داروهای اریم از روی میز بوده است.
ناشر کتاب زهرا به او میگوید که او دوباره باید برای چاپ پول بدهد. زهرا که در این شرایط نمی‌تواند از هالیت پول بخواهد، دنبال راه حالی است. ییلدیز به او میگوید که از آرایشگاهی پول نقد گرفته و کارت بکشد تا هالیت شک نکند. ییعیت این حرفها را از پشت در می شنود.
کایا که اعصابش از اتفاقات اخیر خراب شده است، به شرکت می رود. او پیشنهاد می‌دهد که دفتر باید تمیز شود. لیلا میگوید که یک خدمتکار خوب می شناسد و شب با او برای آمدن هماهنگ میکند.
اندر و جانر به خانه می روند. اندر در بین حرفهایش به جانر به او میگوید که به خوبی به یاد دارد که ییعیت با او این کار را کرده است اما او قصد انداختن پسرش به زندان را ندارد و هر طور شده باید شر شاهیکا را کم کنند. او سپس با اریم تماس میگیرد اما هالیت جواب داده و به او میگوید که حق تماس گرفتن با اریم را ندارد. او گوشی اریم را بیرون می برد، اما شاهیکا وقتی ماجرا را میفهمد از هالیت میخواهد که جلوی ارتباط اریم با مادرش را میگیرد و بگذارد تا او خودش متوجه بد بودن مادرش بشود. او با کوشی به اتاق اریم رفته و او را نسبت به اندر پر میکند و سپس از طرف اریم به اندر پیام داده و برای فردا با او قرار میگذارد. او از اریم میخواهد فردا یه دیدار مادرش برود. او سعی دارد اریم را برای انتقام گرفتن از مادرش آماده کند.
شب وقتی کایا به دفتر سر می زند متوجه می شود که لیلا بخاطر پول، خودش مشغول نظافت دفتر است . او به روی خودش نیاورده و پنهانی بیرون می رود.
ییلدیز با گوشی آیسل با اندر تماس میگیرد تا شماره اش کنترل نشود. او به اندر میگوید که مطمئن است شاهیکا به او دارویی میدهد و از او میخواهد که از اریم آزمایش بگیرد زیرا رفتار او طبیعی نیست. اندر نگران شده و میگوید که در قرار فردا با اریم او را به آزمایشگاه می برد.

داستان قسمت ۱۴۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

ییلدیز به حیاط می رود تا از موقعیت ییعیت مطمئن شود. او کمی با ییعیت صحبت کرده و به او میفهماند که شاهیکا آدم بدی است و از او به عنوان مهره ای برای مقاصد خودش استفاده میکند. ییعیت به حرفهای ییلدیز اهمیتی نمیدهد و از شاهیکا دفاع می‌کند.
جانر به اتاق کایا می رود. او به کایا میگوید که شاهیکا و هالیت در خانه با ییلدیز بدرفتاری میکنند و او را در انباری انداخته اند و هیچ رسیدگی به او نمیشود. کایا ناراحت می شود و تصمیم می‌گیرد شب به آنجا سر بزند. او چنین رفتاری را از شاهیکا و هالیت بعید میداند.ییلدیز در نبودن دیگران در خانه، سریع مهمانی خود را گرفته و مهمانان همگی می آیند. با هماهنگی امیر خبرنگاران نیز آمده و عکس و فیلم تهیه می‌کنند. زهرا وقتی وضعیت را می‌بیند، متعجب و شوکه می شود اما نمی‌تواند چیزی بگوید.

شاهیکا و هالیت به رستوران می روند. شاهیکا به بهانه آرایش به دستشویی می‌رود و با آن مرد تماس میگیرد. او میگوید که لبتاپ هالیت را روشن گذاشته تا آنها در شرکت به اتاقش بروند و اطلاعات او را بردارند. آن مرد از شاهیکا میخواهد که اوضاع خانه را همچنان آشفته نگه دارد تا حواس هالیت پرت باشد. شاهیکا پیش هالیت سر میز برمیگردد.کمی بعد ییعیت و اریم که بیرون رفته بودند به خانه می آیند. ییعیت وقتی ماجرای مهمانی را میفهمد سریع با شاهیکا تماس گرفته و موضوع را به او میگوید. شاهیکا و هالیت به خانه برمی‌گردند. هالیت عصبانی شده و مهمانی را خاتمه میدهد.

ییلدیز پیش همه می‌گوید که هالیت با نامزدش در خانه زندگی میکنند و او را که زن عقدی اوست در انباری نگه می‌دارد. بعد از رفتن مهمانها، هالیت با ییلدیز دعوا کرده و سپس به اتاق پیش شاهیکا می رود و او را دلداری میدهد و میگوید که جلوی پخش اخبار را خواهد گرفت.شب، کایا به خانه هالیت می آید و از نحوه برخورد و نگهداری ییلدیز گله میکند. شاهیکا میگوید که این کار بخاطر خود ییلدیز جهت حفظ او از اریم است و ییلدیز اطلاعات غلطی به او داده است. آنها کایا را قانع میکنند. شاهیکا، در غذای ییلدیز سم می ریزد. وقتی آیسا غذا را به اتاق او می برد، ییلدیز میگوید که اشتها ندارد و بعداً غذا می‌خورد. آیسل به ییلدیز میگوید که از این به بعد به خواست شاهیکا باید در اتاق او قفل باشد.

آیسل بیرون رفته و غذای ییلدیز را می‌خورد. او کمی بعد حالش بد شده و بیهوش می شود. هالیت او را به بیمارستان می برد. شاهیکا که متوجه علت حال آیسل می شود، سریع با آن مرد تماس گرفته و میخواهد که اطلاعات آزمایش آیسل را عوض کنند تا کسی متوجه مسمومیت او نشود. ییلدیز از آلتین، خدمتکار دیگر در مورد علت بد شدن حال آیسل سوال میکند. او وقتی میفهمد که آیسل از غذای او خورده بود، متوجه ماجرا شده و میفهمد که در آن خانه امنیت جانی ندارد .

ییلدیز که شارژ ندارد، با گوشی آلتین به جانر زنگ زده و شماره اندر را میخواهد. او با اندر تماس میگیرد و خبر میدهد که وضعیت خیلی نا مساعد است و او امنیت جانی ندارد و از اندر میخواهد که هرچه سریع تر بیاید و خودش را نشان دهد.
لیلا به خانه پیش دوستش می رود و با خوشحالی میگوید که استخدام شده است. او به دوستش اطمینان میدهد که کسی به شرایط او شک نکرده است و او خوب نقش بازی کرده است.

روز بعد، به مناسبت چاپ کتاب زهرا مهمانی برگزار می شود. ناگهان پلیس دم خانه آمده و میگوید که شاهیکا بازداشت است. اندر وارد حیاط شده و شاهیکا را نشان میدهد و میگوید :«این زن سعی کرد من رو بکشه.» همه با دیدن اندر به شدت شوکه می شوند.

داستان قسمت ۱۴۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

زهرا به خانه آمده و با خوشحالی به هالیت و شاهیکا خبر میدهد که چاپ کتابش قبول شده است. شاهیکا که هماهنگ کرده بود کتاب او چاپ نشود، شوکه می شود. زهرا میگوید که به کتابفروشی دیگری رفته است و در ازای پرداخت پول کتابش چاپ می شود. هالیت وقتی قضیه را میفهمد از سادگی زهرا که بابت حق چاپ پول داده است عصبانی می شود و به او میگوید که از او کلاهبرداری شده است. او با زهرا دعوا میکند. زهرا ناراحت شده و به اتاقش می رود.
شاهیکا به اتاق اریم می رود و در آب او قطره ریخته و به خورد او می دهد. سپس او را عمدا با حرفهایش تحریک می‌کند که اریم نصف شب به اتاق ییلدیز برود و به او حمله کند. در حیاط، لیلا پیش شاهیکا آمده و از او بابت گستاخی ییعیت و پیشنهاد شام به او گله میکند. شاهیکا سعی دارد به لیلا بفهماند که ییعیت با دختران رده بالا و پولدار در ارتباط است تا او را به سمت ییعیت جذب کند.
زهرا در اتاقش با ناشر تماس گرفته و متوجه می شود که آنها واقعا در حال چاپ کتابهای او هستند. او با خوشحالی پایین آمده و این خبر را به همه میدهد.
ییلدیز پیش هالیت آمده و به او میگوید که قصد خرید برای بچه دارد. هالیت میگوید تا زمان تولد بچه او نمی‌تواند خرید کند زیرا باید پدر او معلوم شود. ییلدیز میگوید که میداند هالیت، مطمئن است که بچه از اوست، وگرنه او را در این خانه نگه نمی‌داشت. او هالیت را تحت تأثیر و کنترل شاهیکا میداند.
شاهیکا به زهرا تبریک گفته و پیشنهاد می‌دهد بابت چاپ کتابش جشنی بگیرد. آنها شام می‌خورند و قبل از خواب شاهیکا دوباره به اتاق اریم رفته، و او را تحریک میکند که نیمه شب به ییلدیز حمله کند. بعد از خواب اهل خانه، اریم از اتاقش بیرون آمده و به زیرزمین می رود.
او به اتاق رفته و به سمت ییلدیز حمله میکند. ییلدیز داد و فریاد میکند و همه در اتاق جمع می شوند. هالیت اریم را آرام کرده و به اتاقش می برد تا بخواباند. شاهیکا پیش او آمده و ییلدیز را مسبب حال بد اریم میداند و از هالیت میخواهد در اتاق را روی ییلدیز قفل کنند تا او در امان باشد.
صبح، شاهیکا ییلیز را صدا زده و میگوید که از هالیت شنیده است او لباس میخواهد. شاهیکا از لباسهای خودش که داخل پاکتی گذاشته به ییلدیز میدهد و همچنین مبلغ ناچیزی تا خرید کند. ییلدیز عصبانی شده و می رود.
جانر به اصرار امیر به کایا در مورد تقاضای کار لیلا میگوید. او لیلا را به عنوان خواهرش معرفی نمیکند. کایا از او میخواهد که لیلا را به شرکت بیاورد تا با او مصاحبه کند. لیلا به شرکت آمده و از دیدن کایا که او را دیروز دیده بود جا میخورد. آنها با یکدیگر صحبت کرده و کایا او را موقتا استخدام می‌کند. لیلا با خوشحالی می رود.
در خانه، شاهیکا دختری را مقابل چشم لیلا پیش ییعیت میفرستد و تظاهر میکند که او، دوست دختر ییعیت و دختر فردی پولدار است. او از این طریق میخواهد لیلا را به سمت ییعیت بکشاند.
بعد از آمدن هالیت به خانه، شاهیکا و هالیت برای نهار بیرون می روند. لیلا نیز به دانشگاه می رود. ییلدیز که منتظر فرصت بوده است با آیسل شروع به تزیین خانه برای گرفتن مهمانی برای بچه اش میکند.

داستان قسمت ۱۴۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

وقتی ندیم را به بیمارستان می‌برند قلب او از کار می‌افتد. او با دوبار شوک الکتریکی دوباره به زندگی بازمی‌گردد. دکتر به آگاه می‌گوید که ندیم زمان زیادی را در دود آتش مانده و اگر کمی بیشتر می‌ماند قطعا می‌مرد. کسی که ندیم را از آن مخمصه نجات داده جنک است. او از خوشحالی لبخندی می‌زند. آگاه نیز خداراشکر می‌کند و به پسرش نگاه می‌کند.

اما یاد شاهین می افتد و لبخندش محو می‌شود. او دیگر خبر دارد که شاهین برای جنک و شنیز کار می‌کند. همه جا خبر ایست قلبی ندیم کاراچای پخش شده. همه فکر میکنند که دیگر ندیم مرده است. در بازداشتگاه پلیس از جمره بازجویی می‌کند و می‌پرسد : «چرا ندیم کاراچای رو دزدیدی؟ چرا اونو کشتی؟» جمره با شنیدن این حرف شوکه شده و گریه می‌کند. او از پلیس‌ها حال ندیم را می‌پرسد اما کسی پاسخ نمی‌دهد. شنیز اخبار را دیده و به شاهین زنگ میزند اما اثری از او نیست. افراد آگاه به دنبال شنیز می‌آیند تا او را پیش شاهین و آگاه ببرند.

نریمان آرام به جرن می‌گوید: « اگه شوهرت مرده باشه تمام ثروتش برای تو و بچه میمونه» نورتن که بخاطر ندیم عمیقا ناراحت است اشک می‌ریزد. نریمان، جرن و داملا با ماشین به بیمارستان می‌روند. داملا با ناراحتی به آغوش برادر‌ش می‌رود. نریمان به جرن می‌گوید: « از این دختره یاد بگیر. یکم واسه شوهرت گریه کن» اما جرن برایش مهم نیست زیرا ندیم را دوست ندارد و چشمش دنبال جنک است. آگاه می‌گوید که حال ندیم خوب است. سپس با جنک به پارکینگ می‌روند. افراد آگاه، شنیز را به پارکینگ می‌آورند. در آنجا شاهین کتک خورده و به همه چیز اعتراف کرده است. آگاه با چهره ای خشمگین جلو می‌آید و افرادش را مرخص می‌کند. او سر شنیز فریاد می‌زند و می‌خواهد بداند چرا پنهانی با شاهین کار می‌کرد.

شنیز در مقابل سوالهای آگاه ساکت است که ناگهان جنک به حرف میآید و تقصیرات را گردن می‌گیرد. می‌گوید: « مادرم تقصیری نداره. من میخواستم زودتر شما جمره رو پیدا کنم. مامانم مچم رو گرفت» آگاه بیشتر بخاطر خیانت شاهین و کارهای پنهانی خانواده اش ناراحت است. و می‌گوید : « یکیتون عزیزمه و اون یکی از خون من. اگه یکبار دیگه پشت سر من کاری انجام بدین، اگه کاری کنین که نتونم بهتون اعتماد کنم..» او حرفش را نیمه تمام میگذارد. جنک می‌خواهد چیز دیگری بگوید اما آگاه اجازه نمی‌دهد و می‌رود.

جمره بخاطر سکوتش در اتاق بازجویی به زندان فرستاده‌ می‌شود. او آنقدر گریه کرده که چشمانش قرمز شده است. سحر از تلویزیون دستگیری دخترش را می‌بیند و بدحال می‌شود. جرن با دیدن خبر زندانی شدن خواهرش جمره، لبخندی از روی رضایت می‌زند. روز بعد سحر و جیوان آزاد می‌شوند. نریمان به استقبال سحر آمده و خبر بازگشت ندیم را می‌دهد. سحر تصمیم دارد که به ملاقات جمره برود اما نریمان اورا تهدید می‌کند. او می‌گوید: « امروز باید انتخاب کنی کنار کدوم دخترت میمونی.

اگه بری پیش اون حرومزاده (جمره) ، همه چیز رو به جرن و جیوان لو میدم. میگم که مادرشون قبل ازدواج چکارها کرده» سحر بغض کرده و بخاطر بچه هایش مجبور است به ویلا بازگردد.جیوان وقتی می‌فهمد که قرار است دوباره به ویلا بروند، مخالفت می‌کند زیرا نمیخواهد جرن را ببیند. سحر عصبانی شده و او را مجبور به امدن می‌کند. ندیم به همراه خانواده از راه می‌رسند. نورتن به استقبال می‌آید. ندیم ویلچرش را به سمت جنک هدایت می‌کند و جنک را بغل می‌کند. او خبر دارد که جنک نجاتش داده. نورتن تخت خواب ندیم را حاضر می‌کند.

پس از تنها شدن جرن و ندیم، جرن سراغ ندیم میرود و می‌پرسد که با جمره کجاها رفتند و چکارها کردند؟ شنیز متوجه رفتارهای سرد آگاه می‌شود. از این رو می‌گوید : « مثل بچه ها بامن قهر کردی؟» شنیز وانمود می‌کند که تقصیری ندارد و می‌خواسته رابطه پدر و پسر خراب نشود. اما آگاه می‌گوید: « هرکاری میخوای بکنی جلوی روم بکن. توی چشمام نگاه کن بهم خنجر بزن هیچی نمیگم. اما اگه پنهانی و پشت سرم کاری کنی هیچوقت نمیبخشم. من پشتم به خانواده ام گرمه،» سپس دست شنیز را می‌بوسد و آشتی می‌کنند.

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۴۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

ییلدیز در خانه نشسته است که آیسل او را صدا زده و میگوید که پلیسها برای گرفتن اعتراف و بازجویی دنبال او آمده اند‌. ییلدیز که منتظر این لحظه بوده است، حاضر شده و با آنها می رود. او در کلانتری توضیح میدهد که از علت مرگ و ناپدید شدن اندر خبری ندارد و صرفا بخاطر اینکه متوجه حاملگی خودش شده، برای محافظت از بچه اش از آنجا رفته است. پلیس ها اظهارات او را یادداشت کرده و ییلدیز به خانه برمی‌گردد.
او صبح با مادرش صبحت کرده و خبر میدهد که به خانه برگشته است. آسمان خانم نگران ییلدیز است و میخواهد که حتما به دکتر برود و وضعیت سلامتی جنین را چک کند.

اریم از اتاقش بیرون آمده و ییلدیز را می‌بینید. او عصبانی شده و به ییلدیز حمله می‌کند و او را قاتل مادرش می داند. هالیت از اتاقش بیرون آمده و جلوی اریم را میگیرد و ییلدیز را با خودش به اتاق می برد. ییلدیز از اینکه اریم به واسطه حرفهای دیگران تصور میکند که او مادرش را کشته، ناراحت است. شاهیکا به آنجا آمده و میخواهد به همراه ییلدیز و هالیت به دکتر برای چکاپ بیاید. ییلدیز ابتدا عصبی می شود، سپس چیزی نمی‌گوید. در بیمارستان، ییلدیز سونوگرافی می شود.

دکتر میگوید که تا قبل از تولد جنین، امکان آزمایش دی ان ای وجود ندارد و این کار برای جنین خطرناک و غیر قانونی است. آنها باید تا تولد بچه صبر کنند. هالیت وقتی می شنود که جنسیت بچه پسر است، چشمانش برق می زند. شاهیکا حرصش گرفته و از اتاق بیرون می آید. هالیت به دنبال او رفته و او را دلداری میدهد.

آنها به خانه برمیگردند. آیسل خبر میدهد که وسایل شاهیکا رسیده است. ییلدیز میفهمد که شاهیکا نیز قرار است در این خانه بماند. هالیت به زهرا و لیلا میگوید که تا زمان زایمان ییلدیز قرار است در این خانه بماند. زهرا و لیلا عصبی می شوند. شاهیکا به بهانه نگرانی اریم به اتاق او می رود. او گوش اریم را از بدی های ییلدیز پر میکند و از او میخواهد که برای بیرون کردن ییلدیز با او همکاری کند. سپس بیرون آمده و به اتاق هالیت می رود و به دروغ به او میگوید که اریم میخواهد در زیرزمین خانه بماند. هالیت بخاطر اریم قبول میکند.

ییلدیز وقتی این خبر را از آیسل می شنود، به شدت عصبی شده اما چیزی نمی‌گوید و بدون اعتراض وسایلش را جمع کرده و به اتاق زیر زمین پیش پرسنل می رود. او هنگام شام به حیاط آمده و سر میز می نشیند. شاهیکا از او میخواهد که به اتاقش بگردد . همان موقع زهرا با عصبانیت بیرون آمده و ییلدیز را به پاک کردن عمدی فایل کتابش از لبتاپ او متهم میکند و دادو بیداد راه می اندازد. ییلدیز چنین چیزی را انکار میکند و هالیت سعی دارد آنها را ساکت کند. ییعیت میگوید که شاید بتواند با بازیابی اطلاعات فایل را برگرداند. شاهیکا بعدا در خلوت ییعیت را بابت این پیشنهاد ملامت میکند. ییعیت میگوید که خبر نداشته این کار شاهیکا بوده است.

همه به جز ییلدیز در حیاط جمع شده تا شام بخورند. آیسل میخواهد شام ییلدیز را ببرد که شاهیکا جلوی او را گرفته و میگوید که شام او باید پرسنلی باشد و از غذای اعضای دیگر خانواده نباید بخورد. آیسل غذای ییلدیز را عوض کرده و با ناراحتی به اتاقش می برد
ییلدیز از پنجره اتاق به شام خوردن و بگو و بخند آنها نگاه میکند و حرص میخورد. آیسل غذا را آورده و ییلدیز وقتی غذا را میبیند ناراحت شده اما باز هم چیزی نمی‌گوید . آیسل از سکوت و تحمل او تعجب می کند. ییلدیز با خودش به دلیل برگشتنش به خانه فکر میکند، و یادش می آید روز گذشته در روستا ، کسی که دم در خانه او آمده بود، اندر بود.

داستان قسمت ۱۴۳ سریال ترکی سیب ممنوعه

ییلدیز همانطور که در ماشین خود نشسته است، میگوید :«تعجب کردید نه؟ من خودم هم متعجبم.اینکه یه روزی عدالت الهی برقرار بشه و این بی انصافی که به من شد جوابش رو میگیرن. اما همه اینا چطوری اتفاق افتاد ؟ بهتره که از اول شروع کنم. همه چیز از شبی که اندر گم شد شروع شد. اون شب زندگی هممون رو عوض کرد.»در خانه هالیت، پلیس ها و گروه تجسس آمده و همه جا دنبال اندر می‌گردند. شیشه محافظ لب دریا شکسته است و آنها داخل اب را می‌گردند. همه در خانه جمع شده و مضطرب هستند. اریم به شدت به هم ریخته است.
.
یکی از گروه امداد از داخل آب، کفش اندر را پیدا کرده و بیرون می کشد. اریم حالش بد شده و گریه میکند. هالیت و بقیه جلوی او را میگیرند.در خانه امیر، ییلدیز تست داده و متوجه می شود که باردار است. همان لحظه امیر به خانه آمده و به او خبر میدهد که اندر گم شده و گویا مرده است. ییلدیز در این وضعیت، بخاطر اینکه متهم محسوب نشود، ماجرای حاملگی خودش به امیر را گرفته و تصمیم می‌گیرد پنهانی از استانبول فرار کند.
.
او به یک روستای دور افتاده و ناشناخته می رود و با تغییر هویت در آنجا میماند. او هشت ماه را در آن روستا زندگی میکند، و مادرش نیز گاهی پنهانی پیشش آمده تا به او سر بزند. مادر ییلدیز نگران وضعیت اوست ،زیرا مشخص شده که بچه در شکم او برعکس است و او نمی‌تواند به راحتی و با زایمان طبیعی بچه را در خانه به دنیا بیاورد و باید به بیمارستان برود.هالیت به بیمارستان رفته تا بعد از هشت ماه، اریم را که کمی بهتر شده مرخص کنند. اریم بعد از مرگ اندر افسردگی شدید گرفته و نرمال نیست. در این مدت، ییعیت هوای او را داشته و کنارش بوده است.
.
هالیت با وجود اینکه جنازه اندر پیدا نشد، اما به توصیه دکتر برای او سنگ قبر درست کرد تا اریم بتواند راحت تر این قضیه را بپذیرد. هالیت و ییعیت اریم را بعد از مرخصی ابتدا به قبرستان برده و سپس به خانه می برند. زهرا و لیلا از آمدن اریم خوشحال هستند. اما او با کسی حرف نمیزند و به اتاقش می رود. او اصرار دارد که ییعیت نیز در کنارش باشد.در نبود ییلدیز، هالیت و شاهیکا با یکدیگر وارد رابطه شده اند. همه چیز طبق میل شاهیکا پیش می رود و او از این وضعیت راضی و خوشحال به نظر می رسد. اما کایا مخالف رابطه آنهاست.در خانه، هالیت به زهرا میگوید که فردا تولد شاهیکا است و او میخواهد برایش مهمانی گرفته و به او پیشنهاد ازدواج بدهد. زهرا خوشحال شده و شاهیکا را قبول دارد.شاهیکا به خانه هالیت آمده تا به اریم سر بزند. او به اتاق رفته و سعی دارد با اریم صحبت کند. او به عمد به اریم میگوید که مادرش داخل آب نیفتاده و کسی او را هول داده است، و از آنجایی که ییلدیز از همان روز ناپدید شده است، کار اوست. ییعیت از اینکه شاهیکا در این وضعیت چنین حرفهایی به اریم می زند متعجب می شود، اما شاهیکا نقشه های خودش را یکی یکی پیش می برد.او سپس پیش هالیت می رود و مدام در حال زبان ریختن و اغوای اوست و مشخص است که هالیت را گول می زند. هالیت که مسحور شاهیکا شده است، به او پیشنهاد ازدواج میدهد. شاهیکا که از ابتدا منتظر این لحظه بوده است، خودش را به غافلگیری می زند و خوشحال می شود، اما به هالیت میگوید که باید ابتدا کایا را راضی کنند.جانر به دیدن اریم می آید. شاهیکا حرصش گرفته و میخواهد هر طور شده پای او را از این خانه قطع کند. او به ییعیت نیز میگوید که قطره ای به او میدهد تا هر روز به خورد اریم بدهد. ییعیت در مورد قطره شک دارد اما شاهیکا میگوید که قطره برای بهبود حال اوست. ییعیت همچنان با شاهیکا همدست است، هرچند که از کارهای او سر در نمی آید. شاهیکا از او میخواهد که به لیلا نزدیک شده و با او وارد رابطه شود. او به ییعیت اطمینان میدهد که هالیت پدرش نیست و میتواند به لیلا نزدیک شود.شب در خانه ییلدیز ، بعد از اینکه مادرش می رود، در می زنند. او به خیال اینکه مادرش چیزی جا گذاشته در را باز میکند و از دیدن کسی که پشت در است شوکه می شود.

داستان قسمت ۱۴۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

کایا به خانه امیر می رود‌‌. ییلدیز که در خانه تنهاست، از او ماجرا را می پرسد. کایا برایش تمامی اتفاقات را تعریف کرده و میگوید که هالیت اندر را از شرکت اخراج کرد. ییلدیز شوکه شده و از خوشحالی چشمانش برق می زند. او هول شده و نمی‌داند باید چه واکنشی داشته باشد، و تصور میکند که هالیت در حال حاضر دنبال او میگردد. او تصمیم می‌گیرد منتظر هالیت بماند. کایا بعد از گفتن ماجرا از آنجا می رود.

اندر که قصد دارد از هر طریقی در مورد زندگی شاهیکا سوژه ای برای تخریبش پیدا کند، پسر شوهر سابق شاهیکا را پیدا کرده و با او قرار میگذارد. فیلیپ، با خشم و نفرت پشت سر شاهیکا صحبت کرده و او را فردی خطرناک میداند.او میگوید که شاهیکا پدرش را از طریق زهر دادن در دراز مدت کشت، اما نتوانستند مدرکی برای اثبات آن بیاورند. آنها با گرفتن وکیل توانستند میراثشان را از چنگ او در بیاورند. اندر از فیلیپ میخواهد که در صورت نیاز پیش هالیت بیاید و این حرفها را برای او نیز بزند.

در خانه، زهرا پیش لیلا از دهانش در می رود که با جانر در ارتباط است. لیلا میفهمد پسری که دیده بود جانر بوده‌. او غافلگیر شده و در مورد آشنایی آنها سوال میکند.
صبح در خانه شاهیکا، جواب نتیجه آزمایش دی ان ای برای او می آید.وقتی پاکت را باز میکند و میخواند، با خودش می‌گوید:« تو تقدیر من عمه شدن هم بوده.» او میفهمد که ییغیت، پسر اندر و کایا است. اما تصمیم میگیرد فعلا این راز را پیش خودش نگه دارد. شاهیکابا ییغیت قرار میگذارد و از او میخواهد که فعلا صبر کند، تا زمانی که خودش میگوید، پیش اندر برود و با او رو در رو شود. ییغیت که از رفتاری اندر عصبی است، به زور رفتن به شرکت را تحمل می‌کند و منتظر است هرچه زودتر تکلیفش مشخص شود.

در ادامه داستان قسمت ۱۴۱ سریال ترکی سیب ممنوعه آمده است: ییلدیز حاضر شده تا پیش هالیت برود و با او صبحت کند.او از اینکه هالیت تا حالا دنبال او نیامده و سراغی از او نگرفته متعجب است.
در خانه هالیت، سر نیز صبحانه او میگوید که شب با یکی از دوستانش بیرون بوده و برای همین دیر آمده است. بچه ها به او می‌گویند که در نبود ییلدیز روحیه او خیلی خوب شده و همه چیز بهتر پیش می رود.
ییلدیز به خانه هالیت می رود. هالیت باز هم از او میخواهد که برود و با وجود فهمیدن حقیقت به او میگوید دروغ‌هایش تا به حال بیشمار بوده و تفاوتی در تصمیم طلاق او ندارد. او میگوید که ازدواجش با ییلدیز از اول هم اشتباه بوده و مناسب یکدیگر نبودند. او از ییلدیز میخواهد لباسهایش را جمع کند و برود.

زهرا و جانر با یکدیگر بیرون می روند. زهرا تحت تاثر حرفهای لیلا تصمیم می‌گیرد به جانر بگوید که می‌توانند رابطه شان را جدی کنند، اما جانر تحت تاثیر حرفهای امیر زودتر از او به او میگوید که باید این رابطه را تمام کنند، زیرا آنها به درد یکدیگر نمی‌خورند. زهرا شوکه و ناراحت می شود و جانر می رود.

در شرکت، اندر به آنجا رفته تا با هالیت در مورد شاهیکا و خطرناک بودن او صحبت کند.او به هالیت هشدار میدهد و میگوید همه چیز زیر سر او بوده است. هالیت از دست اندر عصبی می شود. اندر با فیلیپ تماس میگیرد تا هالیت حرفهایش را گوش کند، اما زنی گوشی را برداشته و میگوید که فیلیپ شب گذشته سکته کرده و مرده است. اندر شوکه شده و فکر میکند شاهیکا او را کشته باشد. هالیت اندر را بیرون میکند.
شاهیکا پیش هالیت می آید و وقتی میفهمد که هالیت در مورد مرگ فیلیپ میداند، متوجه می شود که پای اندر وسط است. او با اندر تماس میگیرد تا پیشش برود. همزمان از ییغیت نیز میخواهد پیش اندر برود و با او رو در رو شود.

شاهیکا پیش اندر رفته و آنها برای یکدیگر خط و نشان میکشند. بعد از رفتن شاهیکا، ییغیت دم خانه رفته اما اندر با دیدن ییغیت عصبانی شده و حاضر به شنیدن حرفهای او نیست و او را بیرون میکند.
شب، اندر و اریم در خانه هالیت تنها هستند. آنها در حیاط رو به دریا نشسته اند. کمی بعد اریم سردش شده و به داخل می رود تا لباس بپوشد. یک نفر پیش اندر می آید و با زدن ضربه ای ، اندر را داخل آب می اندازد.

در فصل بعد، خواهیم دید که هالیت با لباسهای کهنه و ظاهری فقیرانه گوشه خیابان در ایستگاه اتوبوس ایستاده است و ییلدیز با ماشینی گران قیمت و راننده اش کنار او می ایستد و با کنایه میخواهد او را سوار کند تا برساند.

داستان قسمت ۱۴۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

صبح، ییلدیز حاضر شده تا به شرکت برود و با هالیت صحبت کند، تا او را متقاعد کند که کار او نبوده و تمامی این مسایل نقشه اندر بوده است.
در پارک، جانر و زهرا در حال پیاده روی هستند. آنها در مورد اندر و ییلدیز با یکدیگر صحبت میکنند. کمی بعد، جانر به زهرا میگوید که قصد دارد با اندر در مورد خودشان صحبت کند و رابطه شان را بگوید.

زهرا هول شده و از او میخواهد چنین کاری نکند. جانر به او میگوید که قصدش جدی است و به ازدواج با او فکر میکند. زهرا ابتدا غافلگیر شده، اما از این موضوع طفره می رود و میگوید که فعلا به ازدواج فکر نمی‌کند و بخاطر دو ازدواج پنهانی قبلی خود نمی‌تواند در مورد این قضیه با پدرش صبحت کند. لیلا که.در حال رد شدن با ماشین از پارک است، زهرا را میبیند و متوجه دوست پسر داشتن او می شود، اما قیافه جانر را نمی‌بیند و متوجه نمی‌شود او کیست.

ییلدیز به دفتر هالیت می رود. هالیت از اینکه ییلدیز به آنجا آمده عصبانی شده و او را بیرون میکند. ییلدیز در حال گریه کنار در ایستاده که کایا او را میبیند و او را به اتاق خودش می برد. ییلدیز ماجرا را برای او تعریف میکند و اندر را مقصر می داند. کایا به او پیشنهاد کمک میدهد اما ییلدیز قبول نمیکند. او بعد از اتاق کایا, به اتاق اندر می رود تا با او دعوا کند. کایا گوشی ییلدیز را که در اتاقش جا مانده برای او می برد، که پشت در اتاق حرفهای اندر را می شنود و متوجه می شود ییلدیز درست گفته و اندر برای او پاپوش درست کرده است.

در ادامه داستان قسمت ۱۴۰ سریال ترکی سیب ممنوعه آمده است: لیلا با امیر به کافه رفته و در مورد دوست پسر زهرا به او خبر میدهد. وقتی امیر جانر را میبیند، از روی مشخصات لباس جانر که لیلا گفته بود متوجه می شود او با زهرا قرار داشته. جانر اعتراف میکند که با زهرا دوست شده است ولی بابت ادامه این رابطه سردرگم است.
اندر با خوشحالی در شرکت به اتاق هالیت می رود تا خودش را به او نزدیک کند، اما شاهیکا را پیش هالیت میبیند. هالیت اندر را بیرون میفرستد. اندر حرصش میگیرد.

کمی بعد وقتی شاهیکا به اتاق کایا می رود، کایا در مورد حرفهایی که از ییلدیز و اندر پشت در شنیده بود به او میگوید و عصبی است. شاهیکا به او پیشنهاد می‌دهد که پیش هالیت برود و حقیقت را بگوید. او در دلش از اینکه خودش تمامی این نقشه ها را کشیده خوشحال است. او به سودا پول داده بود تا اندر و ییلدیز را بازی دهد.

کایا ابتدا به اتاق اندر رفته و با عصبانیت موضوع را به روی او می‌آورد و میگوید که این قضیه را به هالیت خواهد گفت. اندر سعی دارد با تهدید آینده رابطه خودش و کایا، او را منصرف کند اما کایا میگوید بین ما هرگز چیزی نخواهد بود. او به اتاق هالیت می رود و میگوید که میخواهد موضوع مهمی را به او بگوید. همان لحظه سودا وارد اتاق شده، و با دستپاچگی به هالیت میگوید که اندر او را اجیر کرده بود و بخاطر عذاب وجدان برگشته تا حقیقت را بگوید. او صدای ضبط شده است اندر را پخش می‌کند. هالیت با خشم شدید، سراغ اندر رفته و با او دعوا میکند و او را به زور با آبروریزی از شرکت بیرون می اندازد.

ییغیت به خانه هالیت می رود تا کتابهای اریم را بدهد. اریم از او میخواهد که کمی ریاضی با او کار کند. کمی بعد، لیلا به همراه یاغمور یه خانه می آید. ‌ یاغمور از دیدن ییغیت متعجب و ذوق زده می شود. او به لیلا میگوید که ییغیت هم‌کلاسی تو در دانشگاه است. هنگامی که ییغیت میخواهد برود، یاغمور با او هم مسیر سده و سعی دارد خودش را به او نزدیک کند.

کایا با ییلدیز تماس میگیرد و میخواهد او را ببیند، تا در مورد اتفاق جدید صحبت کند.ییلدیز از او میخواهد که شب به خانه امیر بیاید. شاهیکا و هالیت شب به دعوت هالیت برای شام بیرون می روند. شاهیکا با سیاست و زبان ریختن، در حال اغوا و جذب کردن هالیت است.

داستان قسمت ۱۳۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

در مهمانی، شاهیکا به یکی از اتاق ها می رود و تظاهر میکند که به تابلوها نگاه میکند. کمی بعد، هالیت نیز وارد اتاق می شود و در مورد علاقه او به نقاشی سوال میکند. آنها کمی با یکدیگر صحبت میکنند. ییلدیز دنبال هالیت میگردد و او را صدا می زند. هالیت پیش ییلدیز می رود.
علیهان و زینب به خانه برمی‌گردند. علیهان از اینکه باز هم به مشکل خوردند، اعصابش خورد است. زینب پیش او آمده و میگوید که تصمیمش را گرفته و میخواهد که هرچه سریع تر به آمریکا بروند تا آسایش داشته باشند. او از علیهان میخواهد که همین فردا بروند. علیهان خوشحال شده و قبول می کند.

بعد از تمام شدن مهمانی، هالیت بخاطر دعوایی که ییلدیز راه انداخت با او دعوا میکند.
در خانه کایا، شاهیکا در اتاق، لباسش را عوض کرده و سپس گوشی اش زنگ می خورد.او با مردی صحبت کرده و میگوید:« امشب وارد خونه هالیت شدم.میشه گفت ورودی کار رو حل کردیم». آن مرد او را تایید میکند .

صبح،زینب به خانه برای دیدن ییلدیز می رود. او به ییلدیز میگوید که قرار است برای مدت طولانی به آمریکا بروند. ییلدیز به شدت ناراحت شده و دوست ندارد آنها بروند، اما متوجه می شود که تصمیم زینب جدی است. او ناچار به پذیرفتن است. زینب میگوید که همین امشب می روند. آنها با یکدیگر خداحافظی کرده و ییلدیز بخاطر رفتن زینب گریه می کند.
در خانه، برای شاهیکا جواب آزمایش ییعیت می آید و او متوجه می شود که ییعیت واقعا پسر اندر است.

دم در دانشگاه، یاغمور دوباره ییعیت را می‌بینید.او از ییعیت میخواهد که یک بار در کافه نزدیک دانشگاه همدیگر را ببینند.ییعیت مستقیم به او میفهماند که آنها از دو قشر متفاوت هستند و بهتر است که یاغمور با دوست پسرش وقت بگذراند. سپس می رود.
صدقی پیش هالیت رفته و عکسهای ییلدیز و سودا را به او نشان میدهد. ییلدیز از وکیلش میخواهد که پیشش بیاید.

زینب و علیهان به خانه زرین رفته تا به او خبر رفتنشان را داده و از او خداحافظی کنند. زرین نیز ناراحت شده و فکر میکند که فقط بخاطر مشکلی که با او داشتند قصد رفتن دارند، اما زینب و علیهان این قضیه را انکار می‌کنند.زرین با گریه و ناراحتی از آنها خداحافظی میکند. علیهان سپس به شرکت پیش هالیت رفته و از او خداحافظی میکند. او در راهرو کایا را میبیند و از او نیز خداحافظی میکند.

متین، وکیل هالیت پیش او می آید و هالیت ماجرا را برای او تعریف میکند. متین احتمال میدهد که ییلدیز به عمد، بخاطر اینکه بتواند با اثبات خیانت هالیت، دارایی های او را بگیرد و توافق نامه ازدواج را لغو کند، سودا را اجیر کرده است. هالیت از سودا میخواهد که به اتاقش بیاید. سودا سریع با اندر تماس گرفته و ماجرا را میگوید. اندر از او میخواهد که طبق نقشه پیش برود و هنگامی که کارش تمام شد، به او خبر بدهد. بعد از قطع تماس، اندر حسابی خوشحال است.

ییعیت و شاهیکا به کافه می روند. شاهیکا نامه آزمایش را به ییعیت داده و به او میگوید که جواب مثبت بوده است. او حالا به اینکه پدر ییعیت کیست فکر میکند.‌ییعیت میگوید که حتما پسر هالیت است، اما شاهیکا این احتمال را بخاطر شناختی که از اخلاق اندر دارد صفر میداند. او به ییعیت میگوید که این قضیه را نیز بررسی خواهد کرد. بعد از رفتن ییعیت، شاهیکا دوباره با آن مرد تلفنی صحبت کرده و این خبر را به او نیز میدهد.او ناگهان به این فکر میکند که شاید ییعیت، برادرزاده خودش باشد.

زینب و علیهان در خانه با بچه ها خداحافظی میکنند و به سمت فرودگاه می روند.
سودا به اتاق هالیت آمده و وقتی هالیت او را متهم به اجیر شدن میکند، سودا انکار میکند، اما بعد از اینکه هالیت عکسها را به او نشان میدهد، اعتراف میکند که ییلدیز او را به شرکت آورده تا با نزدیک شدن به هالیت، بتواند هنگام طلاق اموال او را بگیرد. هالیت عصبانی شده و از شرکت بیرون می رود. سودا به اندر پیام داده و این خبر را میدهد.‌اندر نیز به بهانه دیدن اریم، سریع به سمت خانه هالیت می رود تا صحنه دعوای آنها را از دست ندهد.

ابتدا اندر به خانه می‌رسد. ییلدیز علت مهربانی و خوش‌رفتاری اندر را درک نمیکند. کمی بعد هالیت با عصبانیت وارد شده و بی مقدمه ییلدیز را به خاطر اجیر کردن سودا از خانه بیرون می اندازد و آیسل ساک لباسش را برای او بیرون می گذارد. ییلدیز جیغ و داد کرده و مدام هالیت را صدا می زند. هالیت بیرون آمده و جواهرات ییلدیز را که آویخته است، از او گرفته و دوباره داخل برمی‌گردد. ییلدیز عاجزانه هالیت را صدا می زند و اندر در داخل خانه، لبخند رضایتی بر لب دارد.

داستان قسمت ۱۳۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

اندر در شرکت به اتاق هالیت می رود تا در مورد کار صحبت کند. کمی بعد، سودا برای آوردن قهوه به اتاق می آید. بعد از رفتن او، اندر سعی میکند هالیت را نسبت به ییلدیز پر کند و میگوید که حتما ییلدیز سودا را برای جاسوسی و یا از راه به در کردن هالیت اجیر کرده است، و شاید در حال خیانت کردن به اوست و میخواهد چیزی که سر اندر آمده را خودش نیز اجرا کند. هالیت کمی به فکر رفته اما مقابل اندر به روی خودش نمی آورد.

زینب به خانه زرین می رود. زرین از اینکه مسأله پس گرفتن کادوی ازدواج آنها بزرگ شده و علیهان از او ناراحت شده است، دلخور است. زینب به زرین میگوید که قصد دارد سهامی را که زرین به او داده بود تا در شرکت کار کند، به او پس بدهد و از شرکت بیرون بیاید. زرین تصور میکند که زینب بخاطر ناراحتی از او این کار را میکند، و بیشتر دلگیر می شود، اما زینب توضیح میدهد که خودش خسته شده و دیگر نمیخواهد به شرکت برود.
ییلدیز به شرکت می رود.

او سودا را در دستشویی میبیند که در حال آرایش کردن است و به خودش می رسد. ییلدیز حرصش میگیرد‌ و سپس به اتاق هالیت می رود. هالیت از اینکه ییلدیز مدام به شرکت می آید عصبی شده و از او میخواهد که برود. ییلدیز ناراحت شده و بیرون می آید. او با دیدن سودا از او میخواهد که بعد از ظهر بیرون بیاید تا همدیگر را ببینند و با او کار دارد. هالیت در اتاقش با یادآوری حرفهای اندر، به صدقی زنگ می زند و از او میخواهد که مدتی ییلدیز را تعقیب کند.

زینب و علیهان به کافه می روند. زینب به علیهان میگوید که قصد دارد از شرکت بیرون بیاید و مدتی را در خانه بماند، زیرا به استراحت احتیاج دارد و همچنین میخواهد به پروژه های شخصی خود رسیدگی کند‌. علیهان ابتدا مخالفت کرده اما سپس قبول میکند.
ییعیت وقتی میفهمد که شب در خانه هالیت مهمانی است، پیش تولین خانم رفته و از او میخواهد که برای شب او را به عنوان گارسون به هالیت معرفی کند .‌تولین خانم قبول میکند.

ییلدیز با سودا به پارک می رود. او به سودا میگوید که مطمئن است که اندر او را اجیر کرده است، اما سودا انکار میکند. ییلدیز به او پیشنهاد پول دو برابر میدهد که برای او کار کند. سودا چنین چیزی را قبول نمیکند. ییلدیز پاکتی پول به سودا میدهد و از او میخواهد که در ازای این پول، از شرکت استعفا داده و بیرون بیاید

سودا به ناچار قبول میکند. صدقی که در ماشین نشسته، از صحنه ای که ییلدیز به سودا پول میدهد عکس میگیرد.
در شرکت، شاهیکا لباسی خریده و به آنجا می آید. او به بهانه پرو کردن لباس دنبال اتاق خالی می‌گردد و به عمد به اتاق هالیت می رود. او لباسش را در آورده و منتظر است تا هالیت بیاید، و سپس تظاهر میکند که نمی‌دانسته آنجا اتاق کیست و برای تعویض لباس آمده است. او خودش را به هالیت معرفی میکند. هالیت که گویا از زیبایی او خوشش آمده، محو دیدن شاهیکا می شود.

علیهان و زینب در خانه برای رفتن به مهمانی هالیت آماده می شوند. علیهان که بخاطر مشکلات اخیر از طرف اطرافیان خسته شده است، بی مقدمه به زینب پیشنهاد می‌دهد که به امریکا بروند و دور از هر آشنایی زندگی جدید و بی دغدغه ای را شروع کنند. زینب متعجب شده اما پیشنهاد علیهان را قبول میکند.

ییعیت به عنوان گارسون به خانه هالیت رفته و طبق قراری که با شاهیکا دارد، به حرفهای دیگران گوش می‌دهد تا به شاهیکا گزارش دهد. کمی بعد، یاغمور و دوست پسرش نیز به عنوان دوستان لیلا به مهمانی می آیند. او از دیدن ییعیت متعجب می شود.
وقتی شاهیکا و کایا به مهمانی می آیند، همه به شاهیکا که عضو جدید و جذابی است خیره می شوند. ییلدیز از توجه هالیت به شاهیکا واهمه دارد و مدام سعی میکند حواس هالیت را پرت کند.

علیهان و زینب با زرین سرد برخورد میکنند. زرین که فکر میکند ییلدیز از ماجرای بین آنها با خبر است، پیش او درد و دل میکند. ییلدیز وقتی می‌فهمد که زرین کادوی عقد را از خواهرش پس گرفته، به شدت عصبی و ناراحت می شود و شروع به دادو بیداد و دعوا با او میکند.

داستان قسمت ۱۳۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

در کافه، شاهیکا از ییعیت میخواهد که قبل از همه چیز برای اثبات اینکه اندر مادر اوست یا نه، سر فرصت به اتاق او برود و یک وسیله شخصی از او برای گرفتن آزمایش پیدا کند. او همچنین از ییعیت میخواهد که سعی کند سر هر موضوعی سریع عصبی نشود تا نقشه شان به هم نریزد. ییعیت قبول میکند. شاهیکا ییعیت را به شرکت می رساند.

ییعیت به شرکت رفته و وقتی اندر از اتاقش خارج می شود، سریع یه اتاق او می رود تا چیزی پیدا کند. او داخل کیف اندر شانه او را پیدا کرده و برمیدارد. کایا که متوجه رفتن ییعیت به اتاق اندر شده است، میخواهد به اتاق برود. همان لحظه اندر نیز به سمت اتاقش برمیگردد. کایا برای اینکه اندر متوجه ماجرا نشود، او را به بهانه ی قهوه خوردن از اتاق دور میکند. ییعیت که پشت در اتاق پنهان شده، سریع از آنجا بیرون می آید. بعد از رفتن اندر، کایا ییعیت را به اتاقش می خواند و او را بابت رفتن بی اجازه به اتاق اندر بازخواست میکند. همان لحظه، شاهیکا وارد اتاق کایا شده و وانمود میکند که النگویش را گم کرده و او ییعیت را برای گشتن اتاق اندر به آنجا فرستاده است. کایا حرف او را باور کرده و ییعیت را بیرون میفرستد.

در کافه شرکت علیهان، امیر و جانر نشسته اند. امیر به جانر میگوید که لیلا از تلفن‌های مشکوک زهرا متوجه شده است که او دوست پسر دارد. جانر هول شده اما چیزی به رویش نمی آورد. امیر میگوید که حدس می زند زهرا با هاکان دوست باشد. کمی بعد،هاکان و علیهان نیز به کافه می آیند. آنها همگی مشغول صحبت شده و امیر در مورد رابطه هاکان و زهرا میپرسد. هاکان میگوید که او با زهرا هیچ ارتباطی ندارد. امیر به شوخی میگوید که تصور کنید جانر با زهرا دوست شده باشد. همگی میخندند و جانر استرس می‌گیرد، ولی به همراه آنها میخندد.
شب در خانه علیهان و زینب میخواهند بیرون بروند. علیهان از زینب میخواهد که سینه ریزی که زرین سر عقد به او داده بود را به لباسش بزند. زینب مجبور می شود به او بگوید که زرین آن هدیه را پس گرفته است. علیهان به شدت عصبانی شده و میخواهد پیش زرین برود، اما زینب جلوی او را میگیرد و او را آرام می‌کند.

در خانه هالیت ییلدیز پیش او آمده و پیشنهاد می‌دهد که برای سلامتی اریم مهمانی بدهند. هالیت با وجود اینکه میفهمد ییلدیز از حرص اندر این کار را تقلید میکند، قبول میکند. کمی بعد اندر برای دیدن اریم به خانه هالیت می آید. ییلدیز سعی دارد به او بفهماند که رابطه اش با هالیت خوب است و قصد طلاق ندارد. آنها مثل همیشه با یکدیگر بحث میکنند.هالیت با کایا تماس گرفته و برای مهمانی فردا شب او و خواهرش را دعوت میکند. شاهیکا به کایا میگوید که از مهمانی های مسن ها خوشش نمی آید، اما با اکراه بخاطر کایا قبول میکند برود. صبح علیهان به خانه زرین رفته و بابت پس گرفتن هدیه با او بحث میکند. زرین تصور میکند که زینب به عمد او را پر کرده است اما علیهان این قضیه را رد کرده و مار خواهرش را توهین به خودش می داند. آنها کمی بحث میکنند و سپس علیهان تصمیم می‌گیرد که مدتی زرین را نبیند و از یکدیگر فاصله بگیرند. زرین ناراحت میشود‌.
دم در دانشگاه، ییعیت یاغمور را میبیند که ماشینش خراب شده است. یاغمور تصمیم می‌گیرد به همراه ییعیت با اتوبوس برود. او میگوید که به شرکت پدرش می رود، اما چون مسیر را با اتوبوس بلد نیست، ییعیت او را تا شرکت پدرش همراهی میکند.

 

سریال ترکی سیب ممنوعه
سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۳۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

ییلدیز به دروغ به هالیت میگوید که به اصرار زینب و علیهان آمده است. هالیت از دست ییلدیز عصبی است‌. اندر با دیدن ییلدیز جلو آمده و شروع به کنایه و تمسخر او میکند. ییلدیز سعی دارد جلوی دیگران خودش و هالیت را خوشبخت نشان دهد. هالیت از اینکه آمدن ییلدیز باعث صحبت دیگران در مورد اریم شود، عصبی است و با ییلدیز بحث میکند. سودا با هالیت تماس گرفته و خبر میدهد که جلسه فردا به تعویق افتاده است. ییلدیز از تماس سودا حرصش گرفته اما هالیت به او اجازه دخالت نمی دهد. هالیت پیش علیهان رفته و از او بخاطر آوردن ییلدیز گلایه میکند. علیهان متعجب شده و میگوید که از ماجرا خبری نداشته و طبق خواسته زینب و ییلدیز او را آورده است‌.

هالیت به او میگوید که حتما ییلدیز و زینب دست به یکی کرده و به او دروغ گفته اند. علیهان عصبی شده و از زینب میخواهد که زودتر بروند. اندر پیش زرین رفته و باز هم سعی دارد او را نسبت به زینب پر کند. او کادو دادن جواهر عتیقه خانوادگی زرین به زینب را اشتباه دانسته و میگوید که زینب آن را خواهد فروخت. زرین متاثر می شود و به اندر حق میدهد.دم در هتل، ییعیت مکالمات تلفنی دوست پسر یاغمور را شنیده و متوجه می شود او دوست دیگری نیز دارد و به دروغ به یاغمور میگوید که باید پیش خانواده اش برود. آنها ماشین را تحویل گرفته و می روند‌‌.

زینب و علیهان به خانه آمده و با یکدیگر دعوا می‌کنند. زینب میگوید از دروغ ییلدیز خبر نداشته و علیهان از اینکه ییلدیز از زینب سواستفاده میکند و هالیت از او ناراحت شده، عصبی است. زینب با ییلدیز تماس گرفته و با عصبانیت میخواهد با او حرف بزند، اما ییلدیز مقابل هالیت به رویش نمی آورد و برای فردا با زینب قرار می‌گذارد‌.صبح، ییعیت به دانشگاه برای ثبت نام می رود. او در آنجا نیز یاغمور را میبیند و آنها متوجه می شوند که دیگر هم‌دانشگاهی هستند.یاغمور بعد از رفتن ییعیت از او چشم برنمی‌دارد.

زینب و ییلدیز به کافه می روند.‌ ییلدیز توضیح میدهد که بخاطر اینکه کسی در مهمانی به هالیت نزدیک نشود، مجبور بوده به آنها دروغ بگوید تا همراهشان برود. زینب از دست ییلدیز عصبانی است و کارهای بی معنی او را درک نمیکند.
شاهیکا به شرکت می رود. او روی پرونده های ییعیت نامه ای گذاشته و از او میخواهد سر ساعت مشخص به کافه برود. ییعیت متعجب شده و ابتدا فکر میکند نامه از طرف تولین خانم است، اما بعد میفهمد که اینطور نیست.
علیهان به خانه آمده و با زینب آشتی میکنند. آنها طبق خواسته علیهان قرار میگذارند که از این به بعد بخاطر هیچکسی بینشان دعوا و ناراحتی پیش نیاید. کمی بعد زرین به خانه آنها می آید. علیهان سر کار می رود. زرین از زینب می خواهد که جواهر هدیه عروسی را به او پس بدهد، زیرا میخواهد آن را به لیلا بدهد. زینب ناراحت شده اما بخاطر قولی که به علیهان داده است تصمیم می‌گیرد سکوت کند. او جواهر را به زرین پس میدهد و چیزی نمی‌گوید.

در شرکت هالیت، سودا که کراوات هالیت را که کثیف شده بود، برای تمیز کردن از او گرفته بود، برایش یک کروات جدید خریده و با دلبری و عشوه گری به اتاق او می رود و کراوات را میدهد. همان لحظه ییلدیز به شرکت می آید و از دیدن این صحنه عصبی می شود.هالیت که حوصله توضیح دادن به ییلدیز را ندارد، به حرفهای او اهمیتی نمی‌دهد. ییلدیز ناراحت شده و از اتاق بیرون می آید. او از تولین خانم میخواهد که بیشتر مواظب سودا باشد. ییعیت سر قرار به کافه می رود و متوجه شاهیکا می شود‌. شاهیکا به او میگوید که متوجه شده است به دلیل خاصی به شرکت آمده و با اندر خصومت دارد. ییعیت تایید کرده و پس از اصرار شاهیکا، میگوید که فکر میکند اندر مادر اوست. چشمان شاهیکا برق می زند و به ییعیت میگوید :«ما میتونیم کارای خیلی بزرگی بکنیم.»‌.

جانر و اندر با سودا سر قرار رفته و سودا میگوید که درست عین نقشه پیش می رود. بعد از رفتن سودا، اندر به جانر میگوید که سودا در واقع برای اغفال هالیت نیست. برای این است که هالیت فکر کند ییلدیز او را اجیر کرده، و همان بلایی که سر خودش آمد و هالیت از او جدا شد، سر ییلدیز بیاید.

داستان قسمت ۱۳۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

صبح، هالیت با دیدن بچه ها در خانه سوپرایز می شود. آنها می‌گویند که بخاطر هالیت آمده اند و زهرا مجبور است ادعا کند که این پیشنهاد ییلدیز بوده است. هالیت از این قضیه خوشحال می شود. او بعد از صبحانه به اتاقش رفته و با وکیل تماس میگیرد، و از او میخواهد که پروتوکل طلاق را که آماده کرده است فعلا کنار گذاشته تا به وقتش به او خبر دهد. اریم به اتاق هالیت آمده و از او اطمینان میگیرد که از ییلدیز طلاق بگیرد. هالیت میگوید که فعلا تا خوب شدن پای ییلدیز با او هستند. هالیت سپس به ییلدیز خبر میدهد که شب قرار است به یک مهمانی برود و او را همراه خود نمی‌برد. ییلدیز ناراحت شده و به فکر این است که هر طور شده به آن مهمانی برود.

شاهیکا به شرکت پیش کایا می رود. کایا مشغول بررسی پرونده ییعیت است. او متوجه می شود که ییعیت هم محله آنها است و در یک جا به دنیا آمده اند. شاهیکا از اینکه کایا به زندگی یکی از کارکنان ساده اهمیت میدهد، متعجب است.
زینب به خانه پیش ییلدیز می آید . ییلدیز برای او تعریف میکند که شب رمانتیکی داشته اند و فعلا از طلاق خبری نیست. او وقتی میفهمد که زینب و علیهان نیز برای شب به مهمانی میروند، از زینب میخواهد که دنبال او نیز بیایند، زیرا هالیت از شرکت مستقیم می رود. زینب که از علت اصلی خبر ندارد، قبول میکند.

شاهیکا در شرکت با اندر روبه‌رو شده و کمی با یکدیگر با کنایه حرف می زنند. بعد از رفتن اندر، شاهیکا متوجه برخورد بد اندر با ییعیت می شود. او ییعیت را زیر نظر میگیرد و از تماس تلفنی او متوجه می شود که با اندر خصومتی دارد و منتظر انتقام گرفتن از اوست.
ییعیت به اتاق کایا می رود. کایا به او میگوید که هم محله ای هستند و این موضوع برایش جالب است. او از ییعیت میخواهد که به دانشگاه برود و برای او بورسیه ای تهیه کرده و با دوستش جهت راه انداختن کار ییعیت هماهنگ می کند. ییعیت از این موضوع خیلی خوشحال می شود.

لیلا و امیر به کافه رفته اند. امیر اصرار دارد که به علیهان در مورد رابطه شان بگویند تا راحت شوند. لیلا که از واکنش علیهان می ترسد، به ناچار قبول میکند . آنها ابتدا از زینب می‌خواهند به کافه بیاید و موضوع را به او میگویند. سپس علیهان به کافه آمده و لیلا و زینب سعی میکنند جوری که او عصبی نشود، در مورد رابطه امیر و لیلا بگویند. علیهان وقتی میفهمد که زینب از قبل این موضوع را می‌دانسته و به او نگفته است،حرصش گرفته و به عمد مقابل امیر از بیرون رفتنشان با کوزی می گوید. امیر از دست لیلا ناراحت شده و از کافه می رود. علیهان این کار را در عوض اذیتهای لیلا و زینب انجام میدهد.
ییلدیز به پیشنهاد آیسل، پیش یک رمال می رود. آن مرد سعی دارد با دعا و ورد خواندن چاکراهای بسته ییلدیز را باز کند.

در شرکت، سودا ،دختری که به جای یاسمین، منشی شرکت به آنجا آمده، مدام سعی دارد برای هالیت دلبری کند و او را اغفال کند.در شرکت، شاهیکا به عمد پرونده ی کاری مربوط به اندر را که ییعیت باید به او تحویل دهد برمیدارد. اندر وقتی متوجه نبود پرونده‌ می شود، با ییعیت دعوا میکند. او به کایا میگوید که ییعیت باید اخراج شود. کایا اندر را آرام می‌کند و سپس از ییعیت نیز میخواهد که حواسش را نسبت به کار و رفتارش با اندر جمع کند.شب ییعیت بخاطر اضافه کاری و پول، به هتلی رفته و به عنوان دربان و پارک کننده ماشین ها پیش دوستش کار میکند. دختری به اسم یاغمور از ماشین پیاده شده و وقتی ییعیت را می‌بینید از او خوشش می آید. او به همراه پسری داخل هتل می روند. شب، علیهان و زینب دنبال ییلدیز آمده و او را به مهمانی می برند. هالیت از دیدن ییلدیز شوکه و عصبی می شود.

داستان قسمت ۱۳۳ سریال ترکی سیب ممنوعه

ییلدیز به زهرا میگوید که هرطور شده باید دوباره همه را مثل سابق به خانه برگرداند. زهرا متعجب و درمانده شده و میگوید که امکان ندارد اریم راضی شود. ییلدیز این را مشکل زهرا میداند و تا فردا به او مهلت می دهد. اندر با دیدن شاهیکا، خواهر کایا که سالها او را ندیده بود، متعجب می شود. شاهیکا زنی خوش هیکل و جذاب و مغرور است که اعتماد به نفس بالایی دارد. اندر که همیشه همه را اذیت می‌کرده و خودش را از همه بهتر میداند، مقابل شاهیکا از او پایین تر است و رسماً توانایی مقابله با او را ندارد. او داخل می رود تا منتظر حاضر شدن کایا برای قرارشان شود. او و شاهیکا کمی با یکدیگر حرف می زنند. اندر از زبان تند و تیز شاهیکا و کنایه هایش متوجه می شود که او همچنان مثل سابق است و تغییری نکرده است.

کایا توضیح میدهد که شاهیکا بعد از فوت همسرش بخاطر اذیت های پسران همسرش، طاقت نیاورده و از سوئد به ترکیه برگشته است.اندر و کایا بیرون می روند. کایا از حرفهای اندر متوجه می شود که او به بودن مجدد با هالیت نیز تمایل دارد و درحال حاضر هر دوی آنها را در نظر دارد تا در موقعیت مناسب یکی را انتخاب کند. کایا از این رفتار اندر خوشش نیامده و دیگر به او فرصتی نمی‌دهد و با او اتمام حجت میکند. اندر از اینکه کایا را از دست می‌دهد ناراحت می شود.

زهرا پیش اریم می رود و اورا متقاعد میکند که بخاطر آرامش هالیت که بین او و ییلدیز مانده است، فعلا مدتی را به خانه برگردند. او می‌تواند اریم را راضی کند.
زینب به خانه پیش ییلدیز رفته و خریدهایی که او برای تزیین خانه میخواست را برایش می آورد. ییلدیز به زینب میگوید که در حال آشتی کردن با هالیت است و ماجرا را درست خواهد کرد. زینب از کارهای خواهرش سر در نمی‌آورد و از دست او کلافه شده است.در شرکت هالیت، منشی موقتی به اسم یاسمین آمده است . هالیت از دیدن او متعجب و جذب او شده و مدام نگاهش میکند.کایا به خانه می رود. شاهیکا از اینکه او باز هم با اندر در ارتباط است او را ملامت میکند ، اما کایا میگوید که آنها فقط همکار هستند و اندر همچنان فکرش درگیر شوهر سابقش است. او در مقابل کنجکاوی شاهیکا، قدرت هالیت را عامل جذب اندر میداند.

اریم در خانه به اندر میگوید که میخواهد به خانه پیش هالیت برگردد. اندر از اینکه ییلدیز به خواسته اش رسیده عصبی می شود. او به شرکت رفته و سر این قضیه با هالیت بحث میکند. هالیت از اینکه اندر به خودش اجازه داده در کارهای هالیت دخالت‌ بکند و نظر بدهد، عصبی شده و او را ساکت می کند.زهرا به شرکت پیش هالیت می آید و از او میخواهد شب با یکدیگر بیرون بروند. هالیت قبول کرده و سپس از کایا نیز میخواهد همراهشان بیاید.

شب، هالیت ابتدا به خانه می رود تا به ییلدیز سر بزند. او از دیدن فضای رمانتیک و پر از شمع خانه غافلگیر می شود. ییلدیز که حسابی به خودش رسیده، پیش هالیت آمده و به او میگوید که قصد دارد آخرین شبشان به یادماندنی باشد. هالیت بخاطر ییلدیز ، قرارش با کایا و زهرا را کنسل کرده و آنها خودشان به رستوران می روند.
اندر نیز که فکرش بخاطر از دست دادن کایا و هالیت همزمان، به هم ریخته است، به همراه جانر به رستوران می رود. آنها هر دو از دیدن کایا و زهرا در رستوران متعحب می شود. زهرا بخاطر جانر، توضیح میدهد که هالیت نیز قرار بوده بیاید اما برنامه عوض شده است.انها همگی با یکدیگر نشسته و شام می‌خورند.

داستان قسمت ۱۳۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

در خانه اندر، ییعیت با اندر رو به رو می شود. او وقتی رفتارهای اندر و هالیت را با اریم می بیند که چطور به او رسیدگی میکنند، یاد کودکی خودش و کتکهایی که از پدرش می خورد، می افتد. ییلدیز در خانه تنها نشسته و با لیلا تماس میگیرد. او میفهمد که همه به خانه اندر دعوت اند. ییلدیز حرصش گرفته و سریع بلند شده و حاضر می شود تا او نیز به آنجا برود.
.
زینب در خانه منتظر علیهان است اما علیهان بعد از دعوایشان ناپدید شده و گوشی اش نیز خاموش است. زینب نگران شده و با زرین خانم تماس میگیرد تا خبری از علیهان بگیرد. وقتی میبیند که زرین خانم خبری از علیهان ندارد، برای اینکه او را نگران نکند به دروغ میگوید که علیهان جلسه داشته و یادش رفته است.
در خانه اندر، زهرا و جانر پنهانی از خانه بیرون آمده و به حیاط پشتی می روند. آنها مشغول بوسیدن یکدیگر هستند که ییلدیز از راه می رسد و از پشت نرده ها آنها را میبیند و شوکه می شود. آنها سپس داخل می روند. همان لحظه کایا نیز از راه رسیده و وقتی میفهمد که ییلدیز بدون دعوت آمده است، از او میخواهد به خانه برگردد زیرا این راه درست به دست آوردن هالیت نیست. جانر که گوشی اش را در حیاط جا گذاشته است بیرون آمده و حرفهای ییلدیز و کایا را می شوند. ییلدیز حرف کایا را قبول کرده و به خانه برمی‌گردد. کایا داخل می رود.
.
جانر خبر آمدن ییلدیز و همچنین راهنمایی کایا برای آشتی کردن او و هالیت را برای اندر تعریف میکند. اندر از دست کایا عصبی شده و کمی بعد این قضیه را به روی کایا می آورد. کایا نیز در مقابل از اینکه اندر در مروغد تصمیم طلاق هالیت به او چیزی نگفته بود و مشخص است که در این وضعیت بین او و هالیت دو دل است، از او گله میکند. آنها تصمیم میگیرند که فردا با هم صحبت کنند و کایا از اندر میخواهد که فردا تصمیم نهایی اش را به او بگوید.
.
ییعیت که مشغول بردن لیوان بود، سینی از دستش افتاده و لیوان ها میشکنند. اندر که از همان ابتدا از ییعیت خوشش نیامده بود، عصبانی شده و او را دعوا میکند.
علیهان به خانه آمده و او و زینب بخاطر اتفاقات امروز الیف و رفتن علیهان، با یکدیگر دعوا می‌کنند و کمی بعد خود به خود آشتی میکنند و بحثشان با بوسه ای تمام می شود.
صبح، زرین خانم به خانه علیهان آمده و از زینب به خاطر اینکه دیشب به او برگشتن علیهان را خبر نداده بود، گله میکند.او سپس با کنایه و تحقیر با زینب حرف زده و از آنجا می رود. علیهان متعجب شده اما از زینب میخواهد که به دل نگیرد، زیرا اخلاق خواهرش را می شناسد.
.
ییلدیز دز خانه تصمیم می‌گیرد که به خودش آسیب برساند و پایش را بشکند تا بتواند از این طریق هالیت را به خانه برگرداند. هالیت و اندر و اریم در خانه مشغول صبحانه خوردن هستند که زینب با او تماس گرفته و خبر میدهد که پای ییلدیز آسیب دیده است. هالیت سریع بلند شده و به سمت خانه می رود. اندر به شدت حرصش گرفته و مطمئن است که ییلدیز به عمد بلایی سر خودش آورده است.
در شرکت، ییعیت به اتاق کایا می رود. کایا در حرفهای ییعیت حس خشم و انتقام و ناراحتی را حس میکند اما دلیل آن را نمی فهمد. او بعد از رفتن ییعیت، کمی مشکوک شده و تولین را صدا میکند و میفهمد که ییعیت خودش به اصرار این کار را پیدا کرده است و آمدنش اتفاقی نبود است. او از تولین میخواهد که در مورد ییعیت بررسی کنند و اطلاعات زندگی اش را به دست بیاورند.
.
زینب و علیهان به خانه پیش ییلدیز می رسند، اما ییلدیز به عمد منتظر میماند تا هالیت نیز بیاید. علیهان به رفتارهای ییلدیز شک میکند که او عمدا کاری با خودش کرده باشد، اما زینب مثل همیشه از خواهرش دفاع می‌کند.
هالیت آمده و ییلدیز را به بیمارستان می برد.بعد از بیمارستان، ییلدیز با زهرا تماس گرفته و با کنایه از او میخواهد به عیادتش بیاید وگرنه در مورد رابطه او و جانر به هالیت خواهد گفت. زهرا شوکه شده و مجبور می شود به خانه برود تا ببیند ییلدیز با او چه کار دارد.
.
هالیت ییلدیز را به خانه می برد‌ . ییلدیز با مظلومیت از او میخواهد که تنهایش نگذارد. هالیت میگوید که فقط برای یک شب پیش او خواهد آمد. بعد از رفتن هالیت. زهرا به آنجا می آید. ییلدیز به زهرا میگوید که در ازای اینکه خبر رابطه او و جانر را به هالیت نگوید، او باید برای ییلدیز کاری بکند.
اندر که قرار است با کایا صحبت بکند، دم خانه او می رود. زنی در را باز کرده و اندر با دیدن او شوکه می شود.

داستان قسمت ۱۳۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

شب کایا دم خانه اندر می آید تا به او و اریم سر بزند. اندر به او میفهماند که هالیت مدتی را بخاطر اریم در خانه آنها می ماند. کایا که انتظارش را نداشته، بهانه آورده و داخل نمی آید.
در خانه ییعیت، آبجی نگار آمده و برای او شام آورده است. او خبر میدهد که فردا از استانبول می رود و برای خداحافظی آمده است. ییعیت توضیح میدهد که به شرکت رفته و موفق به گرفتن کار شده است. او طبق تصورات خودش حدس می زند که بچه هالیت و اندر است،ولی چون آنها در آن زمان با یکدیگر پنهانی دوست بوده اند و هالیت متأهل بوده، اندر مجبور به واگذاری ییعیت شده است.

صبح، ییعیت به عنوان روز اول کاری به شرکت رفته و مشغول به کار می شود. او سعی دارد از تولین خانم در مورد هالیت و اندر حرف بکشد.
در شرکت علیهان، هازال پیش زینب می آید. زینب به او میگوید که تازه در مورد رابطه او و علیهان فهمیده است و الیف این موضوع را به او گفته است. هازال ناراحت و معذب می شود و خودش تصمیم می‌گیرد از کار انصراف دهد، اما زینب به او اجازه نداده و آن موضوع را مختومه میداند.

ییلدیز به شرکت پیش هالیت می رود. او سعی دارد هالیت را از طلاق منصرف کند اما هالیت حاضر به صحبت با او نیست. ییلدیز میگوید که روی اسلحه مصطفی اثر انگشت اندر نیز بوده است و اندر به مصطفی پول داده است و او از این طریق اسلحه را خریده است. هالیت یادش می آید که اندر گفته بود مصطفی از او پول میخواهد و ذهنش درگیر می شود. او بعد از فرستادن ییلدیز، با عصبانیت با اندر تماس گرفته و میخواهد او را ببیند.
ییلدیز سپس به اتاق کایا می رود و از اندر پیش او گله میکند و میگوید که اندر با هدف به دست آوردن دوباره هالیت، بین آنها را خراب کرده است. کایا متعجب شده و به فکر می رود.

الیف با علیهان تماس میگیرد. علیهان با عصبانیت علت رفتار و کارهای او را میپرسد. الیف از او میخواهد که حضوری صحبت کنند. علیهان میخواهد به زینب خبر بدهد، اما زینب به جلسه رفته است. او خودش به رستوران پیش الیف می رود و با او بحث میکند. الیف بخاطر قرار قبل ازدواج با علیهان ، احتمال رابطه بین خودشان را میداد، اما با ازدواج او و زینب به هدفش نرسید. زینب بعد از تمام شدن جلسه از هاکان می شنود که علیهان پیش الیف رفته است. او به شدت عصبانی شده و به رستوران می رود و وقتی آنها را با یکدیگر می بیند با علیهان دعوا میکند. الیف نیز شروع به تحقیر زینب کرده و او را در حد علیهان نمی داند. زینب با ناراحتی بیرون آمده و با علیهان بخاطر بی خبر آمدنش پیش الیف دعوا میکند و او را مقصر میداند. سپس بی اهمیت به او می رود.

هالیت با اندر به رستوران رفته و از او بابت کمک به مصطفی سوال میکند.اندر به دروغ میگوید که چنین کاری نکرده است. هالیت برگه حساب مالی اندر را به او نشان میدهد که مبلغ زیادی را در همان تاریخ از شرکت گرفته است. اندر با هماهنگی قبلی، با زنی تماس گرفته و به هالیت ثابت میکند که آن پول را برای انجمن خیریه گرفته بوده است. او به حرف جانر که احتمال میداد ییلدیز بر علیه او پیش هالیت چنین حرفی بزند، از قبل نقشه ای برای قانع کردن هالیت کشیده بود.

اندر با تولین تماس گرفته و از او میخواهد که برای مهمانی شب برای او گارسون پیدا کرده و بفرستد. ییعیت که این حرف را می شنود، به بهانه نیاز مالی سریع خودش را پیشنهاد می دهد. تولین خانم قبول کرده و عصر او را به خانه اندر می فرستد.

داستان قسمت ۱۳۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

در شرکت، زینب با شنیدن حرف الیف عصبی می شود. او خودش را کنترل میکند. الیف با لبخندی موزیانه میگوید که نمی‌دانسته است زینب در جریان رابطه هازال و علیهان نبوده است.

بعد از رفتن الیف، زینب با عصبانیت پیش علیهان رفته و با او دعوا میکند. علیهان میگوید که قرار بوده قبل از آمدن الیف با او صحبت کند، اما فرصت نشده است. زینب این توجیه را نمی‌پذیرد. علیهان خود زینب را بخاطر استخدام هازال بدون رضایت او، ملامت میکند. زینب علت این رفتار عمدی الیف را درک نمیکند. علیهان از او میخواهد که همکاری با هازال را قطع کند، اما زینب این رفتار را درست نمی‌داند. علیهان تصمیم می‌گیرد خودش با الیف تماس گرفته و تکلیفش را با رفتارهای او مشخص کند.

در خانه اندر به جانر خبر میدهد که هالیت قرار است برای مدتی با آنها زندگی کند. جانر از اینکه باید از آنجا برود و پیش امیر باشد کلافه می شود زیرا او و هالیت با یکدیگر سازش ندارند و هالیت از جانر خوشش نمی آید.

هالیت به همراه دخترانش به کافه رفته و به آنها خبر میدهد که قرار است به خانه اندر برود. او همچنین به آنها میگوید که تصمیم به طلاق از ییلدیز را گرفته است. زهرا به شدت خوشحال شده و لیلا شوکه می شود. آنها هر دو میگویند که با رفتن هالیت از خانه آنها نیز در آنجا نمی‌مانند و به خانه زرین خانم می روند.

ییلدیز با ناراحتی با زینب تماس گرفته و از او میخواهد پیشش بیاید . او در مورد تصمیم طلاق هالیت با او صحبت کرده و خیلی پریشان است. زینب سعی دارد او را آرام کند. او میگوید که از علیهان میخواهد تا با هالیت صحبت کند. ییلدیز اصرار دارد تا آنها سعی کنند هالیت از تصمیمش منصرف شود.

زهرا و لیلا به خانه آمده تا وسالیشان را جمع کنند. زهرا که خیلی از جدایی هالیت و ییلدیز خوشحال است، با ییلدیز بد برخورد میکند. او میگوید که وقتی هالیت به خانه برگردد طبق تصمیم خودش، ییلدیز دیگر نباید در آن خانه باشد.

هالیت به خانه اندر می رود. او پیش اریم رفته و میگوید که صرفا تا زمانی که حالش بهتر شود در این خانه میماند، و بعد از آن با یکدیگر به خانه شان برمی‌گردند. او همچنین در مورد تصمیم طلاق از ییلدیز به اریم میگوید. اندر از لای در حرفهای او را می شنود. او داخل رفته و به هالیت میگوید که قصد دارد برای شب بخاطر اریم مهمانی بدهد، و برای همین میخواهد آیسل را برای آشپزی بیاورد. او به عمد این کار را میکند تا ییلدیز را حرص بدهد. اریم در مورد جدایی هالیت از ییلدیز به مادرش میگوید. اندر در ظاهر متعجب شده و به رویش نمی آورد که این حرف را شنیده بود. او به سرعت حاضر شده و به خانه هالیت می رود تا ییلدیز را حسابی حرص بدهد. او و زهرا شروع به تحقیر ییلدیز میکنند و اندر مقابل ییلدیز از آیسل میخواهد که طبق خواسته هالیت، حاضر شده و همراهشان برود. ییلدیز به شدت عصبی است اما نمی‌تواند کاری بکند.

ییعیت برای گرفتن کار به شرکت هالیت می رود. او از صبح منتظر میماند تا تولین خانم با او مصاحبه کند. تولین خانم وقتی اصرار و سماجت او را میبیند، به اجبار قبول کرده و به رزومه او نگاه میکند، اما متوجه می شود که او دیپلم است و هیچ تخصصی ندارد. او از ییعیت میخواهد برود، اما ییعیت میگوید که از تحصیلکرده ها بیشتر کتاب خوانده و باهوش است. او سریع پرونده ای از مقابل تولین برداشته و با یک نگاه سطحی به آن، پرونده را به تولین میدهد و از او میخواهد که از داخل پرونده از او سوال کند. او به تمامی سوالات تولین خانم جواب داده و تولین خانم را به شدت متحیر میکند. تولین خانم پیش کایا رفته و ماجرا را به او میگوید و از او میخواهد که با ییعیت ملاقات کند. از نظر او ییعیت پسر با استعدادی است که اگر تعلیم ببیند موفق می شود. کایا با ییعیت روبرو شده و بعد از حرف زدن با او، او را در شرکت استخدام می‌کند.

شب، علیهان و زینب با هالیت برای شام بیرون می روند تا در مورد ییلدیز صحبت کنند. هالیت میگوید که بخاطر اختلافات فرهنگی و مشکلاتی که از طرف خانواده ییلدیز برایشان پیش آمده، دیگر آرامش ندارد و نمیخواهد دیگر اتفاقات بدی برایش بیفتد. او غیر مستقیم به علیهان نیز میگوید که از طرف زینب مواظب باشد. اما علیهان عصبی شده و از هالیت میخواهد که در حرفهایش زیاده روی نکند.

.
ییلدیز که استرس دارد از زینب میخواهد با او تماس بگیرد. زینب به دستشویی رفته و با ییلدیز تماس میگیرد و میگوید که تصمیم هالیت قطعی است. ییلدیز ناراحت می شود. در این حین، هالیت با غرور از جایگاه خودش، به علیهان میگوید که علیرغم علاقه به ییلدیز، نگران جدایی از او نیست، زیرا هر زمان که بخواهد ییلدیز دوباره برمیگردد. او ادعا میکند که هر زنی آرزوی داشتن جایگاه ییلدیز را دارد و این موقعیت را برای علیهان نیز میداند و از نظرش زینب هرگز او را ترک نمیکند، زیرا بهتر از آنها برای زینب و ییلدیز وجود ندارد. علیهان حرفهای او را قبول ندارد و میگوید که آنها با عشق ازدواج کرده اند.
ییلدیز شب را تنها در خانه میماند و مدام به فکری برای برگرداندن هالیت است.

داستان قسمت ۱۲۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۳ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۲۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۳ سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

داستان قسمت ۱۱۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه =
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه =

داستان قسمت ۱۰۹ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه --
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه —

داستان قسمت ۱۰۸ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه -
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه –

داستان قسمت ۱۰۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 9
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۹

داستان قسمت ۱۰۶ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 8
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۸

داستان قسمت ۱۰۵ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 7
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۷

داستان قسمت ۱۰۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 6
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۶

داستان قسمت ۱۰۳ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 5
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۵

داستان قسمت ۱۰۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 4
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۴

داستان قسمت ۱۰۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 3
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۳

داستان قسمت ۱۰۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه 2
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه ۲
قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه / قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه / قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه

قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه / قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه / قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه/ قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه / قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه


⇐ برای خواندن مطالب بیشتر به این لینکها مراجعه کنید: سریال ترکی جدید، سریال ترکیه ای، سریال های در حال پخش ترکیه، سریال ترکی عاشقانه

برچسب ها

نوشته های مشابه

۱۶ دیدگاه

 1. من عاشق امیر . جانر و ییلدیز هستم درست است که اشکالاتی داره اما زیبا ست و مفهوم داره اما زندگی زینب عین رمان های کلیشه ای است ولی خدایی از ییلدیز زندگی پر دردسری است امیدوارم که زود تر قسمت آخرشبیاد اماچرا اسم این سریال سیب ممنوعه است؟

 2. من ۵ تا از امیر و های این سریال کمدی را دیدم و فهمیدم نویسنده های این سریال خیلی فراموش کار بودند که از اتفاقات قبل چیزی باد نمی کردند . در کل سریالی است با ایرادهای فیلمنامه ای بسیار زیاد و اشتباهات قانونی زیاد که در ترکیه این اتفاقات جرم است. مثلا طرف بچه یکی دیگه را جابجا میکنه دیگه نویسنده یادش میره نتیجه را به بیننده اطلاع بده و …

 3. کاری به سودا ارگنجی ندارم
  ولی این زینب دستم برسه جرش میدم دختره پسر باز رو
  ازش متفرم
  از وقتی رفت رتینگ سریال بی نهایت رفت بالا
  به امید روزی که تو سریال ها هیچوقت این چرت و پرتا رو نبینیم و فقط مشکلات خانوادگی به سبک طنز مثل فصل سوم

 4. من تو این سریال از نقش و شخصیت های ادا‌ اجه‌ و شوال سام خیل خوشم اومده، شخصیت های جالبی دارن و اینکه‌ از شخصیت جدید ی که در قسمت ۷۳ اورجینال فیلم در نقش کریم‌ وارد فیلم میشه هم خوشم میاد پارتنر خوبی برای ادا اجست‌ کاش زود تر بقیشو‌ هم بسازند‌

 5. سلام
  توصیه میکنم حتما این سریال رو ببینید.
  آخراش یه جورایی میشه که دوست داری همشو تو یک روز ببینی(مثل فرار از زندان).
  واقعا رو این سریال کار شده.
  همشون عالی بودن

 6. من فقط از بازیگراش بیلدیز دوس دارم خوشم میاد از بازی کردنش و البته قیافش و البته فیلم خیلی قشنگ دوسش دارم ولی یکم دارع چرت میشه چرا اندر مخش زد که بیلدیز تلاق بدع از اونجاش چرته من دیگه نمیبینم

 7. سناریوی فیلم که البته میشه گفت مثل بقیه سریالها کپی شده بد نیست بازیگران هم خیلی خوب بازی میکنن
  بازیگر نقش زینب که میگین قشنگه بله قشنگه البته اگه موهاش دورش نباشه
  قدش خیلی کوتاس البته ایرا د نیست فقط چون گفتید ۱۶۰ وچنده خیلی کوتاهتره وخیلی بد راه میره اینو گفتم
  چون واقعا زیباییش تحت الشعاع قرار گرفته .با تمرین ورست میشه .

    1. بنظرم باید فهمید که مرد ها هیچ وقت قابل اعتبار نیستن و همی که کمی همراه یک دختر باشن زود خسته میشن و چشم شان دنبال دیگر دخت ها میباشه و یلدیز هم باید میفهمید وقتی سه زنشه رها کرد حتما روزی اوره هم رها میکنه به هر حال هرچی که در داستان سریال بود دگه اتفاق افتادد اما بی صبرانه آخر سریال ره میخواهم بیبینمممممم❤️❤️❤️❤️😉😉😉

 8. سریالش حرف نداره دخترفقیروپسرپادشاه…..مثل همیشه ادم هیستریک میگیره والله ایامرداانقدخوبن من که باور ندارم….سرنوشت زینب.پم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن