تلویزیون

علت پخش نشدن دورهمی با حضور مجید صالحی چیست؟

علت پخش نشدن دورهمی با حضور مجید صالحی چیست؟ چرا دورهمی مجید صالحی از شبکه نسیم پخش نشد؟ به همراه اطلاعات تکمیلی از این برنامه در همین مطلب. درحالی‌که قرار بود «دورهمی» با حضور مجید صالجی آخر هفته از شبکه نسیم پخش شود، برنامه از کنداکتور این شبکه حذف شد.

پخش نشدن دورهمی با حضور مجید صالحی
پخش نشدن دورهمی با حضور مجید صالحی

هنوز دلیل این اتفاق رسما اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد این اتفاق به‌دلیل فعالیت‌های اخیر مجید صالحی در حوزه اجرا در فضای مجازی باشد که باعث شده است تلویزیون ترجیح بدهد حضور او در برنامه پرمخاطب «دورهمی» را ممنوع کند.

پیش از این مجید صالحی در گفتگویی که در ۲۵ آذر ماه ۹۶ با فریدون جیرانی داشت در «برنامه زنده سی و پنج» از بسیاری از بخش‌های زندگی خود و همچنین دربارهٔ فیلم‌ها و سریال‌هایی که در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته بود صحبت کرده بود.

برنامه تلویزیونی ” دورهمی ” به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و اجرای مهران مدیری طبق روال فصل‌ های قبل، روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته در ساعت ۲۳ بر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت. همچنین تکرار برنامه دورهمی، روز بعد در ساعت های ۶ صبح، ۱۱ ظهر و همچنین ۱۷ بعدازظهر پخش خواهد شد.

برنامه دورهمی به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی روی آنتن شبکه نسیم می رود. آنچه فصل چهارم برنامه دورهمی را با فصل های قبل متفاوت کرده این است که در این فصل از برنامه، آیتم های نمایشی دیده نمی شود و به جای آن گفتگوی مهمان، اجرای آهنگ و پلاتوها و همچنین مسابقه بین تماشاچیان بیشتر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن