اخبار داغ

بیماری یاسی اشکی مهمان برنامه ماه عسل چه بود ؟

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

بیماری یاسی اشکی مهمان برنامه ماه عسل چه بود ؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ایرانی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

یاسی اشکی   مبتلا به یک بیماری مادر زادی و ناشناخته بود.

ویروس hpv  چیست ؟

این ویروس نسبت به hiv سرعت انتقال بیشتری دارد.hpv درمان ندارد، اما واکسن دارد که پیشگیری می‌شود، ولی اچ‌ای وی درمان و واکسن ندارد.hpv بعد از ۱۵ سال به سرطان تبدیل می‌شود و در آینده سونامی در این بیماری اتفاق می‌افتد.

 

 

تقریبا ۱۰۰ درصد موارد سرطان دهانه رحم با ویروس پاپیلومای انسانی در ارتباط است. این ویروس که به آن HPV گفته می‌شود، شایع‌ترین عفونت مقاربتی است. متأسفانه اکثر بیماران آلوده به عفونت HPV، اطلاعی از بیماری خود ندارند. اگرچه مکانیسم های دقیق انتقال ویروس از فردی به فرد دیگر هنوز شناخته نشده است اما معمولاً از راه تماس جنسی به خصوص تماس تناسلی یا مقعدی منتقل می‌گردد. البته احتمال انتقال ویروس از راه ارتباط دهانی- تناسلی نیز امکان پذیر است.

افراد مبتلا می‌توانند سال‌ها بدون علامت باشند و در این مدت، ویروس را به شریک جنسی خود منتقل کنند. امکان دارد یک فرد بیش از یک نوع ویروس HPV مبتلا شود.

علایم بالینی مبتلا به HPV: اکثریت مبتلایان بی علامت هستند و در صورت سالم بودن سیستم ایمنی، ۹۰% موارد HPV از بدن مبتلایان پاک خواهد شد. در حال حاضر هیچ روش پیشگیری کننده‌ای وجود ندارد که بتواند افراد مبتلا را به دو گروه تقسیم کند، گروهی که HPV از بدن آنها دفع می‌شود و گروهی که HPV باقیمانده و سبب تغیر سلولی غیر طبیعی و یا زگیل می‌شود. ولی تغییرات سلولی بوجود آمده در آزمایش پاپ اسمیر قابل مشاهده است.

تعدادی از انواع HPV تناسلی عامل ایجاد زگیل تناسلی می‌شوند و تعدادی دیگر می‌توانند سلول‌های طبیعی را غیر طبیعی نموده و سبب سرطان شوند. انواع HPV که باعث زگیل تناسلی می‌شود با انواعی که سبب سرطان می‌شود متفاوت است.

الف. زگیل تناسلی به صورت توده‌های کوچک مجزا یا به هم متصل در نواحی تناسلی ایجاد می‌شود. زگیل می‌تواند کوچک و بزرگ، برجسته، مسطح یا شبیه گل کلم باشد. تشخیص زگیل بالینی بوده و با مشاهده می‌توان آن را تشخیص داد .معمولاً طی چند هفته تا چند ماه پس از تماس جنسی فرد با فرد مبتلا در بدن فرد رشد می‌کند. باید توجه کرد زگیل تبدیل به سرطان نمی‌شود.

ب. سرطان دهانه رحم ۷/۹۹% با HPV همراهی دارد و معمولاً تا مراحل پیشرفته بدون علامت است و همچنین متأسفانه در مراحل پیشرفته بسیار سخت درمان می‌شود. لذا مهمترین مسئله در کنترل سرطان سرویکس، غربالگری منظم کلیه خانم‌های واجد شرایط می‌باشد. سرطان سرویکس دومین سرطان شایع در میان زنان جهان است.

درمان: اگر زگیل در ناحیه تناسلی پیدا شود، می‌توان اصلاً درمان نکرد ولی روش‌های درمانی متعددی دارویی و جراحی وجود دارد که در حال حاضر هیچکدام به دیگری ارجحیت ندارد.

در رابطه با سرطان دهانه رحم، اگر در غربالگری روتین، پاپ اسمیر غیر طبیعی وجود داشته باشد معمولاً در طول زمان خود به خود برطرف می‌شود. لذا بر اساس راهنمایی بالینی موجود با پاپ اسمیر غیر طبیعی برخورد می‌شود.

تشخیص آزمایشگاهی: از آنجا که کشت سلولی و روش‌های سرولوژیک در شناسایی این ویروس و انواع آن فاقد ارزش هستند، اهمیت روش‌های ملکولی از جمله واکنش زنجیره‌ای پلی‌مراز (PCR) در تشخیص قطعی و زودرس این ویروس آشکار می‌گردد.

پیشگیری: در سرطان دهانه رحم بیش از هر نوع بدخیمی دیگری، اثرات پیشگیری، تشخیص زودرس و درمان به موقع بر کاهش میزان مرگ و میر مشهود است. این امر می‌تواند با انجام دوره‌ای تست پاپ اسمیر صورت پذیرد. انجام واکسیناسیون در برخی کشورهای پیشرفته باعث کاهش قابل توجهی در ابتلاء افراد به ویروس شده است.

 

این پست توسط بخش ایرانی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

بیماری یاسی اشکی مهمان برنامه ماه عسل چه بود ؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

نوشته های مشابه

۲۷ دیدگاه

 1. با سلام جدیذترین خبری که یافتم پروفسور کرمی در خصوص مصاحبه خانم یاسی اشکی و ضد و نقیض صحبتهای این خانم گفتند خلاصه عزض کنم ” احتمال زیاد دروغ گفتند! این خانم .بیمار زنتیکی نیز نیستند!’

  نظر کاربر ::
  تاسف برای حراست صدا سیما تاسف برای بازرسی تاسف برای وزیر بهداشت و تاسف برای کارگردان برنامه ماه عسل بذون تحقیق میکروفن به فرد دروغگو میدهد تا هر قصه ای عاطفی رمانتیک و
  قصه ی حمایتی تعریف کند و با احساسات مردم مومن و نیکوکار بازی کند!!
  خدا هدایتش کند و اگر هدایت پذیر نبود نقشه ی شومش را به خودش و تیم توطعه کرش برگردتد! الهییی آمیییییین

 2. یعنی واقعا با رعایت اصول دینی و مذهبی آلوده به این ویروس نمیشیم؟ آدمایی که به بچه ها تجاوز میکنن چند نمونه اشم همین اواخر دیدیم ظاهر مذهبی و موجهی دارن. چه تضمینی وجود داره با آموزش های مذهبی دیگه تجاوزی صورت نگیره. اتفاقا اونایی که میگن با آموزش دینی میشه جلوی بیماریها رو گرفت سرشونو کردن زیر برف. عزیزم لازم نیس دو نفر رابطه نامشروع داشته باشن تا آلوده بشن.

  1. یعنی انقدر سخته فهمیدنش؟ اصلا دین و مذهب رو فراموش کنید مثل اینکه به دلیل ناآگاهی به کلمه دین و مذهب حساسیت دارید.شما صرفا اخلاق رو در نظر بگیرید. کسی که رابطه نامشروع داره معمولا در تمام عمر با یک نفر رابطه نداره و در طول زندگیش ممکنه با ده ها نفر رابطه داشته باشه و تعهد جنسی فقط به یک نفر نداره ، تفاوت رابطه مشروع و نامشروع از نظر اخلاقی اینه. در نتیجه اگر مبتلا باشه به جای یک نفر به ده نفر منتقل می کنه و اون ده نفر هم چون مثل این فرد تعهد جنسی ندارند به افراد زیاد دیگری منتقل می کنند و تبدیل به اپیدمی میشه. شما این فاجعه رو با زن و شوهری که به هم متعهد هستند و در صورت مبتلا بودن یکی ، فقط یک نفر دیگر می گیرد یکسان می دونید؟
   ضمنا اینکه یه نفر ظاهر مذهبی داره، برای مذهبی دونستنش کافیه؟
   در مورد تجاوز که اونم با رعایت اخلاق در جامعه بسیار بسیار کم میشه .اما همین الان هم مگه چقدر زیاده که باعث اپیدمی شدن این بیماری بشه.
   اما اصل مطلب ناکارآمدی این واکسن و حتی مضر بودن اون برای زنانه و اینکه باعث نازایی میشه.اینکه به این بهانه ها یه واکسن مضر رو که همه کشورها به مضر بودنش پی بردن با این ترفندا می خوان به مردم بفروشن تا هم درآمد کسب کنن و هم نسل زنان جوان رو بیمار کنن.

 3. این حرف ها رو فقط کسی که مبتلا شده مثل من درک میکنه.حالا شما برید و هی بگید حرفای این خانم دروغه. حرف های خااوم رو من صد در صد تایید میکنم.

 4. این افراد که مشخصه هدفشون نابودیه نسل ایرانیه مسلمان شیعه اس و منافع خودشونو می برن، اما از مردم تعجب می کنم که بعد از این همه سند و مدرک و داد و بیداد ، باز سرشونو زیر برف کردن و مراتب تشکر و احترام رو به این خانم اظهار می کنن.
  یعنی واقعا نمی دونید داروهای شیمیایی ضررش از نفعش بیشتره، یعنی واقعا نمی دونید این مشکلات فقط و فقط با رعایت اخلاق جنسی قابل پیشگیریه.
  عوض اینکه اخلاق درست رو ترویج بدن ، یه واکسن رو معرفی می کنن که اگه زده بشه دیگه لازم نیست هیچ مرز اخلاقی رعایت بشه و دیگه هر کاری می خوای با خیال راحت انجام بده.که صد البته اون واکسن هم پیشگیرانه نیست و مثل بقیه داروها تقلبی بیش نیست.
  تو به اون خدایی که می پرستید یا شایدم نمی پرستید فقط و فقط یه کم فکر کنید.خیلی پیچیده نیست.

 5. سلام به هموطنان عزیزم
  واقعا این برنامه ماه عسل و احسان علیخانی شدن کاسه داغتر از آش.اصلا نمیفهمم علیخانی پیش خودش چی فکر میکنه. بجا اینکه بیان یکم دل مردم رو شاد کنن،برعکس هی میخان تو دل مردم رو خالی کنن.مراقبتهای حوزه بیماریهای مقاربتی همه توی طب اسلامی موجوده و اصلا نیازی به این واکس ماکسنا نیست.
  تولید واکسن کار همون کشورهاییه ک بیماری تولید میکنن تا علاوه بر از بین بردن آدمهایی ک دوس ندارند،پولی هم به جیب زده باشند.بهتره به طب سنتی و اسلامی غنی خودمون رو بیاریم.

 6. شما یه سایت هستید که موظف هستید اطلاعات درست در اختیار کاربرانتون قرار بدین
  متاسفم که حداقل کاری که می تونستید انجام بدین رو هم انجام ندادین
  خانم یاسمن اشکی مبتلا به hpv نبودن ایشون بیماری ژنتیکی داشتن که بیماری ناشناخته ای هم بوده و هست
  کاش حداثل به عنوان یک رسانه اصول اولیه رو رعایت کنید

 7. به نظر شما اگر آداب و اصول اسلامی در رابطه جنسی رعایت شود و اکر به گفته ایمه اطهار در رابطه با بهداشت به اندازه سر سوزنی اعتنا شود آیا اصلا نیازی به واکسن هست؟
  تا الان در مورد خواص نوره (واجبی) که امام رضا تاکید موکد دارد بر استفاده از آن،تحقیقی انجام شده؟
  چرا برنامه ماه عسل در یک کشور اسلامی و در شبکه ای اسلامی، در ماه رمضان و برای مخاطبانی که عموما مسلکان هستند به جای ترویج زندگی غربی، آداب اسلامی را ترویج نکند؟
  چرا نگوید اگر هر فردی چه مرد و چه زن در هر ۱۰ روز فقط یک بار برای نظافت از نوره آرسنیک دار استفاده کند هیچ میکروب و هیچ ویروسی حتی به اندازه یک درصد،چه در اندام جنسی مرد و چه در اندام جنسی زن اجازه رشد پیدا نمیکند. نه تنها ویروس hpv بلکه بسیاری از ویروس های دیگر مثل زگیل تناسلی، عفونت ها و … نیز صرفا با انجام همین نسخه ساده برطرف می شود و هیچ نیازی به هیچ واکسنی وجود ندارد
  این می شود یک واکسیناسیون مداوم و همیشگی

  حال واقعا این حق است که همه چیزمان را به غرب بفروشیم؟

  1. وزیر بهداشت باید مسلمون طب اسلامی باشد تا درست مدیریت وزارتی کند در سراسر کشور، تمامی استانها و شهرستانها !
   خانم اشکی با هماهنگی وزیر، در این برنامه ماه عسل برای مردم درخواست کرد زبان وزیر نیز شد!
   برداشت بنده است از ۳ بخش مصاحبه ی خانم اشکی خیر خواه و بیمار ژنتیکی! !

 8. دوستان سلام .
  بهتره از حول حلیم تو دیگ نیوفتیم !!!
  حتی اگرم تمامی صحبتهاشون درست باشه نتیجه ی تصمیم عجله خیلی بدتر از خود بیماریه .
  پس باید واقعا با درایت و تأمل پیش رفت چون اگر بر فرض مثال اگر حرفهای این خانم دروغ و بازاریابی بود نتیجه میشه فاجعه ای هولناک .
  پس باید با درایت و علم و تأمل پیش رفت.

 9. دروغگو هر کی باشه رسواست! اولی ش شیطان ملعون رانده شده از رحمت الهی بعدش، :: پیروانش بین ما آدمها و حواهای نسل گذشته و الان و آینده! رسوان اگه دروغ بگن کلاهبرداری کنند خون مقدس مردمو بکنن توو شیشه یا توو خاک… میشنوید مسولین…. ؟!؟

 10. هردم ازین باغ بری میرسد!تا همه مردم و نکشن ول کن نیستن.ما نخوایم این واکسنای خارجی و ک خود مردم خارجی ازش فرار میکنن و اعتراض میکنن و نزنیم چیکار باید کنیم.چرا انقد تبلیغ میکنید و مردم و میترسونید!!البته با اینهمه بی بند وباری و اجرای سند۲۰۳۰واقعا بعید نیس مردم چندسال دگ با بیماریهای جنسی درگیر بشن.بجای اینکه مساله و حل کنن،صورت مساله و پاک میکنن!!چرا باید هردم یکی از راه برسه و ب چندنفر تجاوز کنه!!؟علت این تجاوزا چیه؟!با این وضعیت امیدی ب آینده نیس.اگ آدمی رابطه سالم و پرخطر نداشته باشه و تعدد شریک جنسی نداشته باشه احتمال اینکه این ویروس و بگیره خیلی خیلی ضعیفه.کلا میخوان بگن این واکسن و بزنید و هرکار دوس دارید بکنید!!

 11. جالبه ک خود مردمان کشورای خارجی علیه اینهمه واکسن تظاهرات میکنن و اجازه نمیدن ب بچه هاشون واکسن بزنن اما تو کشور ما…ب خدا یه کم مطالعه هم بد نیس!هرکی خودش بره تحقیق کنه،مطالعه کنه،سرچ کنه،بعد تصمیم بگیره خیلی بهتره تا اینکه خودشو موش آزمایشگاهی قرار بده!!انشالا امام زمان زودتر بیاد و دشمنان مردم و این مملکتو نابود کنه.انشالا اگ برای مردم خیر میخوان،خیر ببینن،اگر هم شر میخوان شرش به خودشون برگرده!العاقل و فی الاشاره

  1. بهتره قبل ازاحساساتی شدن کمی به خودمون بیایم واجازه ندیم موش آزمایشگاهی بشیم.این خانم اشکی درمصاحبه ای که سال ۹۲ بارادیو زمانه داشتن گفتن که موقع بمباران زمان جنگ خونشون آلوده به عوامل شیمیایی شده.توماه عسل هم یه چیزدیگه گفتن.نمیدونم چرابدون مطالعه هرکی ازکوچه میگذره دعوت میکنن ماه عسل.وملت رواحساساتی میکنن تابدون مطالعه کمپین حمایتی راه بندارن.اگه این واکسن موثره چراازهردوزن آمریکایی یکیشون مبتلا هست.باز صهیونیست هاچه خوابی برامون دیدن

 12. سلام یاسی عزیز از اینهمه فداکاری و تلاش برای سلامت فرزندان کشورم از شما تشکر می کنم و متاسفم برای کسانی که تعصب کورشون کرده و هر اتفاقی که تو این مملکت می افته رو به اسرائیل و یهود نسبت می دهند. بهتر نیست همه متحد باشیم تا ریشه بیماری از کشورمون کنده بشه …

 13. سلام خانم یاسی اشکی ی عزیز، عزیزم برات دعا میکنم سلامت کامل باشی همیشه! شمام به لیست مناجاتنامه ام اضافه شدید! خدا حفظتان کند که به فکر مردم ایرانید به فکر هم وطناتون هستید! ی جورایی شبیه شمام در این دغذغه ها! دیروز داشتم به ۲ نفر یکی برادر تنی مجرد ۲۸ ساله ام و به پسری ۱۸ ساله ادمیین کانال مبتذل پیغام میدادم ::مراقب باشید در کسب ایمان و پرهیزکاری همه لحاظ ؛ جنسی و.فیره .. من ی جورایی زبان والدینم شدم برای برادرم،، والدینم سالمند و مریض اند نمیتونند بگند پند لازم و به وقت رو به جوون و فرزند آخری شون،، و من این کارو میکنم شده با sms مشاوره شخصی میدم به داداشم ., تا اینکه امروز برنامه ماه عسل قسمت ۱۲ رو سرچ میکردم بدلیل اینکه هنوز نصب تلویزیون در منزل نکردیم بدلیل جابجایی، و این ۱۲ برنامه رو از اینترنت آپارات دنبال کردم و امروز مصاحبه ی شما رو در ماه عسل دیدم. .ضمن تاسف و تشکر خواستم بگم حتماً به اندازه توانمون کمک میکتیم متحد میشیم با هم تمامی مردم ایران! فدای شما. فرشتگان و امام زمان حافظ شما

  تشکر از **مدیریت سایت مجله ی کولاک **

 14. ? ماجراهای ماه عسل و وزارت بهداشت!!
  برنامه ماه عسل امشب تبلیغ یک واکسن جدید و مفاد ضد دینی سند ۲۰۳۰ با ترساندن مردم بخاطر شیوع زیاد برخی بیماریها در آمریکا !!!
  حداقل دومین برنامه برای ترویج سیاست های شیطانی بهداشت جهانی در ماه عسل امسال…
  ?ماه عسل، ماه واکسیناسیون?
  ?بازاریابی واکسن های جدید، در پر بیننده ترین برنامه صدا و سیما
  سازمان صهیونیستی بهداشت جهانی آخرین ضربه هایش را به ملت ایران وارد می کند!
  ?دوستداران سلامت کشور، به این کار خطرناک اعتراض کنید.
  ???خیلی مهم???
  ?اقای احسان علیخانی چرا برای پولدار شدن یک عده فراماسون و یهودی اینقدر دین و شرافت خودتون رو زیر پا میگزارید⁉️?همان کشور هایی که بیماری رو تولید میکنن و مردم رو میکشند همانها برای پولدارتر شدن دارو و واکسن تولید میکنند.
  ⁉️به نظر شما جای شک نیست که چطور از بین یکصد ویروس #فقط_۹_ویروس #کشنده و #سرطان_زاست و #واکسن دقیقا همون ۹ویروس رو کنترل میکنه؟
  ⁉️ایا در اینده با تولید این واکسن و نسل کشی هموطنان شما پاسخگوی درگاه الهی خواهید بود؟

  ⁉️⁉️ جرا برای گسترش طب شیمیایی یهودی اینقدر تلاش میکنید؟!

  ⁉️ ولی یکبار بیمارانی رو که از طریق درمان طب اسلامی و سنتی درمان شدن به دست کسانی مثل حکیم روازاده و تبریزیان رو نمیارید ؟ هم درمانشون سرنوشت جالبیست هم این طب رو گسترش دادید.
  ?اگر پشت پرده ی ماه عسل یهود و جاسوس نیست چرا همین بیماری ایدز و بدبختیهاش رو بزرگ میکنید و دل مردم رو خالی میکنید تا رو به سند ۲۰۳۰ بیارن و از اونطرف حرفی از ۴۶ نفر بهبود یافته ۱۰۰در۱۰۰ ایدز با طب سنتی رو نمیگید.

  1. خب بیارن دکتر طب اسلامی جناب تبریزیان رو، ما میخواهیم آگاه بشیم نظرات و خبرهای موافق مخالف و…. طب شیمیایی طب اسلامی دسیسه ی صهیونیست و خیر خواهی نیکوکاران و مومنان و پرهیزکاران و اقدام دولت و تصمیم نهایی ملت که چه کار کنیم؟! بیمه ی سلامت شویم؟! ابتدا با مصاحبه با خانم یاسی اشکی بعد مصاحبه با دکتر تبریزیان بعد مصاحبه با وزیر بهداشت میز گرد تلویزیونی تشکیل دهند واضح با مردم صحبت کنید . ما میخواهیم …. تسل شیعه که نباید منقرض شود با بیماری های مختلف… و تغذیه ی غیر استاندارد سلامت انسانی و دامی و…

    1. بله درست میفرمایید تمام مردم ایزان نیکوکاران جونشون عزیزه برادر و خواهر سنی شیعه ارمنی مسیحی بودایی بت پرست و……. همه ی هموطنان دارای انسانیت حق زندگی تغذیه ی سالم و حق مسکن و بهداشت و درمان سالم دارند……

    2. از همه دلسوزان سلامت و نسل انسانها تقاضا دارم پیگیر اخبار این خطر بزرگ باشن که مبادا دشمن از این طریق بهمون خنجر بزنه.چجوری نایک به خاطر تحریم آمریکا گفته تیم ایران حق نداره کفش نایک پاش کنه فقط بخاطر یک تحریم.حالا اونی که تحریم میکنه به هر نحوی میخواد نسل ایرانی هارو از بین ببره و آرزوش اینه که به بدترین نحو من و شما جون بدیم.

  2. با سلام و آرزوی قبولی طاعاتتان
   این برنامه پا از حد خودش فراتر گذاشته و گویی با الطفات خاص وزارت بهداشت و درمان کشور، مبلغ بدی هم نیست برای کمک به تجارت داروها و واکسن های کذایی یا همان سموم مهلکی که تقریبا اکثر مردم هم می شناسند…
   اما اگر کسی حرف حق بزند تکذیب می شود
   یعنی تا بوده همین بوده که حق توسط باطل گرایان پایمال شود
   اما حق همیشه پیروز است حتی اگر زیر پا بماند…
   ممنون از طب اسلامی که حرف حق می زند
   یاحق

  3. شما چقد ادم نادان و ابله و بی سوادی هستید
   سند ۲۰۳۰ رو مطالعه نکردید واطلاع دقیقی ندارید دهن خودتون رو ببندید.
   تا وقتی اطلاعات کاملی از یه بیماری ندارید اظهار نظر نکنید.
   ادمایی مثل شما باعثن که از پیشرفت بازموندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن