چهره هاسلبریتی ایرانی

آماندا دوست دختر رامین رضاییان کیست ؟ بیوگرافی آماندا و عکس | ماجرای خیانت رامین به آماندا

آماندا دوست دختر رامین رضاییان کیست به همراه زندگینامه کامل و بیوگرافی آماندا و عکس همچنین ماجرای خیانت رامین رضاییان به آماندا در این مطلب. به تازگی چت ها و گفتگوهایی توسط زنی به نام آماندا در فضای مجازی منتشر شده که مدعی شده صحبت های عاشقانه او و رامین رضاییان ملی پوش  تیم ملی ایران است!

آماندا ۲۶ ساله، یک دو رگه ایرانی اتریشی است. او مدعی شده ۶ سال با رامین رضاییان در ارتباط بوده است! آماندا در ویدیویی مدعی شده که رامین قرار بوده با او ازدواج کند اما در خلال این ۶ سال با دختران زیادی از جمله دوستان وی ارتباط برقرار کرده است.

ظاهرا علت افشاگری آماندا شکست عشقی بوده که از رامین رضاییان خورده است. آماندا؛ مربی بدنساز و ورزشکار است و در صنعت مدلینگ نیز سوابقی دارد. او البته والدین ایرانی-اتریشی دارد اما بزرگ شده آمریکاست.

آماندا دوست دختر رامین رضاییان
آماندا دوست دختر رامین رضاییان

اینستاگرام آماندا

در حال حاضر به دلیل هجوم برخی از کاربران، آماندا صفحه خود را بسته است. آدرس پیج اینستاگرام instagram.com/chillibaby است.

رامین رضاییان ۲۷ اسفند ۱۳۶۸ در ساری به دنیا آمده است.از باشگاه هایی که رامین رضاییان در آنها بازی کرده می توان به باشگاه فوتبال صباباطری ، باشگاه فوتبال راه آهن تهران ، باشگاه فوتبال پرسپولیس ، باشگاه فوتبال اوستنده و باشگاه فوتبال الشحانیه اشاره کرد.

رامین رضاییان در اواخر دورانی که در پرسپولیس حضور داشت با حواشی زیادی دست به گریبان بود و نهایتا به دلیل درگیری با علی علیپور توسط برانکو از پرسپولیس اخراج شد.

رامین در تاریخ ۹ ژوئیه ۲۰۱۷ با یک قرارداد دو ساله به باشگاه فوتبال اوستنده بلژیک پیوست. وی در فصل ۲۰۱۸–۲۰۱۷ لیگ ژوپیتر بلژیک برای تیم اوستنده به میدان رفت و اولین دیدار خود را روز هشتم مرداد ماه انجام داد. همچنین تا به اینجای کار یکی از مهم‌ترین بازی‌های رامین رضاییان برای اوستنده در برابر المپیک مارسی بود؛ و اولین گل خود را در برابر لوکرن به ثمر رساند. او در نهاین در ۱۴ آبان ۱۳۹۷ با قراردادی یک‌ساله به تیم فوتبال الشحانیه قطر پیوست.

او همچنین با دختری به نام استرلا نوری نیز رابطه داشت:

استرلا نوری نامزد جدید رامین رضائیان کیست؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن