چهره هاسلبریتی خارجی

شان توب بازیگر ایرانی الاصل نقش فراز کمالی در سریال تهران کیست؟ + بیوگرافی

شان توب بازیگر ایرانی الاصل اسرائیلی نقش فراز کمالی در سریال تهران کیست؟ به همراه بیوگرافی شان توب بازیگر ایرانی اسرائیلی و عکس او در این مطلب. سریال اسرائیلی تهران چند وقتی است که از شبکه های فارسی زبان خارجی پخش می شود. سریالی ضد ایرانی که تلاش زیادی برای دوستی مردم ایران و رژیم صهیونیستی دارد.

شان توب بازیگر ایرانی الاصل
شان توب بازیگر ایرانی الاصل

در این سریال «شان توب» بازیگر ایرانی اسرائیلی در نقش فراز کمالی مامور اطلاعات ایران ظاهر شده است. شان توب تنها فردی است که کم تر لهجه دارد و بازی او نیز قوی تر است و همسر او سرطان خوش خیم دارد، که در اول سریال همسر او برای معالجه به علت کمبود امکانات پزشکی به فرانسه می رود، اما این نکته را کارگردان در نظر نگرفته که ایران از لحاظ پزشکی دارای قوی ترین کادر درمان سرطان است و یک ذره تحقیق و بررسی انجام نگرفته در قسمت ۴ همسر او را به گروگان می گیرند، عوامل سریال یک نوع توهین به فهم و شعور مخاطب انجام داده است و فراز کمالی به رئیس خود دروغ می گوید و مسعود تبریزی را آزاد می کند تا همسر خود را آزاد کند و به رئیس خود می گوید که قرار است مسعود تبریزی با یکی از فرماندهان موساد در ترکیه دیدار کند و به همین خاطر او را آزاد کرده است.

فراز کمالی در یک سکانس حین باز جویی از متهم سعی دارد با کتک کاری به اطلاعات مورد نظرخود برسد، این صحنه نیز برای برانگیختن احساسات مخاطبین طراحی شده، درحالی که سرویس های جاسوسی دنیا از روش های علمی و انسانی سیستم اطلاعاتی ایران در پروژه های متعدد همواره دچار حیرت شده اند.

شان توب در تهران به دنیا آمد و در سن دو سالگی همراه پدر و مادرش به منچستر انگلستان رفت و پس از اتمام تحصیلات مادرش در رشتهٔ پودیاتری به ایران بازگشت و تا سن ۱۳ سالگی در ایران ماند. سپس یه سوئیس رفت و نهایتاً در سنین جوانی به منظور گذراندن آخرین سال تحصیلی دبیرستان به نشوا، نیوهمپشایر در ایالات متحده آمریکا رفت. شان دانش‌آموخته دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است و از یهودیان ایرانی است و در زمینهٔ خدمات اجتماعی و خیریه فعالیت‌هایی دارد. او هم‌اکنون به همراه همسرش در لس آنجلس زندگی می‌کند.

سریال تهران نتوانسته ایران و تهران را بازسازی کند، چون با دوربین موبایل از فضاهای مورد نظر فیلم گرفته شده و با صحنه های فیلمبرداری شده در آتن تلفیق شده که این کار به سریال ضربه زده و مخاطب نمی تواند با طراحی صحنه و لباس فیلم ارتباط برقرار کند و نقش های فرعی همه لهجه دارند، نکته جالب اینکه برخی معاندین در فضای مجازی رسانه های عنوان کرده اند که تمام کار در ایران فیلمبرداری شده ولی نماها به صورت آماتور برای کارگردان ارسال شده و مشخص است که سریال در کشور خارجی فیلمبرداری شده است.

سریال تهران سعی دارد که رژیم غاصب اسرائیل را یهود معرفی نماید اما واقعیت این است که فرقه صهیونیسم با اهداف نژاد پرستانه با کشتار مردم مظلوم فلسطین و اشغال سرزمین آنها این رژیم نامشروع را پایه گذاری کرده و حتی یهودیان آزاده جهان آن را به رسمیت نمی شناسند، در شهرهای مختلف ایران دوستی مسلمانان و یهودیان زبانزد است و در دفاع از کشور در مقابل هجوم بیگانه مانند دفاع مقدس یهودیان ایران دوشادوش برادران مسلمان جنگیده اند، در مجلس شورای اسلامی ایران  نیز دارای کرسی و نماینده و در سرنوشت کشور شریک هستند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن